Noskaidroti labākie pludiņmakšķernieki

28.08.2011.

Neskatoties uz aizplūstošo ūdeni no Preiļu parka dīķa, novada čempionāts makšķerēšanā ar pludiņmakšķeri tomēr notika. Iespējams neticība, ka tādos apstākļos var arī kaut ko samakšķerēt bija par iemeslu mazajam komandu skaitam, bet visi aktīvākie un meistarīgākie „copmaņi” bija uz strīpas.


Individuālajā vērtējumā nekādas cerības pretiniekiem neatstāja Kazimirs Anspaks – atvēlētajā laikā lomā 2800 grami. Sīva spēkošanās par otro vietu starp četriem meistarīgiem makšķerniekiem, kur šoreiz pārāks izrādījās Edmunds Boreiko – 1340 grami , bet trešajā pozīcijā Vitālijs Plivda – 1183 grami. Komandu vērtējumā pārliecinoši pirmie komanda „Āķis” – Kazimirs Anspaks, Edmunds Boreiko un Viktors Piļščikovs, otrajā vietā „Saltupe” – Aivars Žugris, Vitālijs Plivda un Broņislavs Plivda, bet trešie ciemiņi no Jēkabpils – Mareks Vīksna, Sandis Telšinskis un Mareks Ļaksa. Lielākās zivs pieveicēja statusā Viktors Piļščikovs ar 540 gramīgu breksi, bet mazāko zivi spēja izvilināt Andris Kukors, kuram lomā vairākas zivtiņas gandrīz piedāvātās ēsmas lielumā.


Gribētos nākošajos gados pēc attīrīšanas darbiem mūsu parka dīķī redzēt ievērības cienīgus eksemplārus, kurus par iegādātām licencēm varēs makšķerēt pilsētas iedzīvotāji, nevis kā tagad, kad pirms sacensībām dalībniekus gaida pārsteigums – no peldvietas šķērsām visam dīķim „maliķa” ielaists tīkls.


Leonīds Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis
 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.