Latgale! Uzzini! Pārdomā! Izvēlies!

17.09.2011.

17. septembrī Latvijas pilsoņi tiek aicināti uz 11. Saeimas vēlēšanām —  pirmajām ārkārtas Saeimas vēlēšanām valsts vēsturē.  23. jūlijā tauta jau parādīja savu gribu, nobalsojot par 10. Saeimas atlaišanu, tagad tai ir jāizdara vēl grūtāka izvēle, kam uzticēt valsts likteni turpmākajos četros gados.


Latgales Reģionālā televīzija pirmsvēlēšanu laikā piedāvā saviem skatītājiem jaunu pārraižu ciklu.


30.augustā un 1.septembrī, raidījumā “Valsts. Pašvaldība. Iedzīvotājs”, valstī notiekošos procesus pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām vērtēs Latgales pašvaldību vadītāji.


Sākot no 2. septembra līdz 14. septembrim uz politiskajām  diskusijām “Latgale! Uzzini! Pārdomā! Izvēlies!” LRT studijā tiks aicināti partiju un politisko apvienību pārstāvji, lai diskutētu par dažādām valstij un sabiedrībai vitāli svarīgām tēmām — reģionālā attīstība, nodarbinātība, cīņa ar korupciju, izglītība, kultūra, nacionālā identitāte u.c 


Jautājumus deputātu kandidātiem varēs uzdot arī skatītāji, gan piezvanot uz TV studiju pa tālruni 64622859 (tiešraides laikā), gan arī iesūtot jautājumus uz epastu lrt.zinas@lrtv.lv.


Pirmsvēlēšanu raidījumi būs redzami LRT programmā darbdienās plkst 22:25 (atkārtojums nākamajā dienā  7:00 un 12:45), kā arī sestdienās plkst 19:30.


Latgales Reģionālā televīzija raida visā Latgalē un arī Sēlijā, virszemes ciparu televīzijā un kabeļtīklos.


LRT ziņu producente Anna Rancāne 


 

Pēdējās izmaiņas: 17.09.2011.