Jaunības svētki Pelēču pagastā

19.08.2011.

Pa zaļiem vārtiem ar vasaras puķēm
Un spožu zvaigzni, ar aci kas miedz,
Nāk jaunība Tava ar rasas veltēm
Un dimantus nober: Ņem, salasi sev!
/V.Mežnora/


2011. gada 19. augustā, laikā, kad vasara steidz mums visiem vēl dāvāt pēdējos saules un krāsas pilnos sveicienus, Pelēču pagastā tika svinēti Jaunības svētki.


Šogad Pelēču pagastā skaistos Jaunības svētkus svinēja 10 pagasta jaunieši – Anna Ivanova, Diāna Karpušenko, Genādijs Petrovs, Agnese Livmane, Aigars Kovaļevskis, Ivans Konstantinovs, Pēteris Ceplis, Vera Jasinska, Laura Eipure un Viktors Mihailovs.


Kā īpašu svētku dāvanu šoreiz Pelēču pagasta pārvalde jauniešiem bija sarūpējusi īpašas krūzītes, kas, lai kur arī viņu dzīves ceļi nākotnē neaizvītos, vienmēr atgādinātu par dzimto pusi – Pelēčiem.


Pilngadību sasniegušos pagasta jauniešus svētkos sveica un daudz skaistu un krāsainu mirkļu dzīvē vēlēja Pelēču Kultūras nama vadītāja Maija Brice un Pelēču pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Stašulāne.


Īpaši skanīgus un skaistus sveicienus svētku gaviļniekiem bija sarūpējis arī Pelēču jauniešu ansamblis un tā vadītāja Guna Sileniece, kas pasākumu kuplināja ne tikai ar jaukām dziesmām, bet arī ar interesantiem un aizraujošiem priekšnesumiem un skaistiem laimes vēlējumiem svētku vaininiekiem.


Tāpat šoreiz pasākumu papildināja un gaviļniekus Jaunības svētkos sveica arī svētku viesi – Vārkavas vidusskolas deju grupa ar krāšņiem un emocionāliem deju priekšnesumiem.
Pasākuma noslēgumā Pelēču Kultūras nama vadītāja Maija Brice pateicās Pelēču jauniešu ansamblim un Vārkavas vidusskolas deju grupai par sagādāto prieku un sveicienu visiem klātesošajiem, kā arī vēlēja Pelēču pagasta jauniešiem veiksmi, uzņēmību, dzīvesprieku un visu sapņu piepildījumu arī turpmāk.


Pēc pasākuma visiem gaviļniekiem bija iespēja turpināt svinēt svētkus un atpūsties kopā ar draugiem un radiem, kā arī kārtīgi izdejoties līdz pat rīta gaismai Oskara muzikālajā pavadījumā.Edīte Šņepste


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.