Daudzdzīvokļu mājās notiek remontdarbi

24.08.2011.

Uzņēmuma SIA „Preiļu saimnieks” Remontu un celtniecības daļas speciālisti par uzkrātajiem māju apsaimniekošanas līdzekļiem daudzdzīvokļu namos veic dažādus remontdarbus.


SIA „Preiļu saimnieks” Remontu un celtniecības daļas vadītāja Antoņina Krasnopjorova informē, ka šovasar daļējs jumta remonts veikts daudzdzīvokļu namiem Rēzeknes ielā 24 un Rēzeknes ielā 30, kā arī Liepu ielā 7 un Viļānu ielā 2, jumta koru maiņa veikta namam Pils ielā 1, namiem Aglonas ielā 12, Daugavpils ielā 15 un Daugavpils ielā 32 veikts lieveņu remonts, ventilācijas kanālu pārmūrēšana veikta namam A. Upīša ielā 12, ārsienu remonts veikts daudzdzīvokļu namam Liepu ielā 23 – šim namam uzstādīti arī jauni PVC logi un ārdurvis; pārmūrēti skursteņi namiem Sporta ielā 2 un viens no skursteņiem namam Zaļajā ielā 18, izgatavoti un uzstādīti veļas žāvētāji Daugavpils ielas 70 un Daugavpils ielas 30 namā, ieejas nojumes remontētas daudzdzīvokļu namam Celtnieku ielā 9, PVC logi koplietošanas telpās uzstādīti namam Cēsu ielā 9, bet namam Pils ielā 12a nomainītas ārdurvis. Pamatu siltināšana tiek veikta namam Daugavpils ielā 51. SIA „Preiļu saimnieks” Remontu un celtniecības daļas speciālisti ikdienā veic arī daudzus sīkākus darbus – daudzdzīvokļu namu koplietošanas telpās tiek likti PVC logi, remontētas durvis un soliņi pie namu ieejām, vairāku daudzdzīvokļu namu pagrabtelpās ielikti jauni logi un jaunas atslēgas pagrabtelpu durvīm.


Tiek plānots, ka tuvākajos mēnešos daudzdzīvokļu namam A. Upīša ielā 2 koplietošanas telpās tiks uzstādīti PVC logi un tiks veikts kāpņu telpu remonts, PVC logi kāpņu telpās tiks uzstādīti namam Celtnieku ielā 3, ārsienu remonts notiks namam Liepu ielā 30, divi skursteņi tiks pārmūrēti namam Zaļajā ielā 1b, ieejas nojumes tiks atjaunotas namam A. Upīša ielā 1, veikt pagraba logu nomaiņu un balkonu margu apšūšanu ar profilētām skārda loksnēm plānots namam Saltupes ielā 5, bet pie nama Jelgavas ielā 2 iecerēts izgatavot un uzstādīt soliņus.


Aizvadītajā sezonā apjomīgākie remontdarbi veikti divām daudzstāvu mājām – Celtnieku ielā 9 un Daugavpils ielā 74. Daudzdzīvokļu namam Celtnieku ielā 9 remontdarbi jau pabeigti – kāpņu telpas un lieveņi pēc kosmētiskā remonta ieguvuši jaunu, košāku izskatu. Kāpņu telpās uzstādītas jaunas pastkastītes, bet ārpusē – jauni, gaumīgi soliņi. Savukārt daudzdzīvokļu namam Daugavpils ielā 74 ieplānotā balkonu krāsošana jau pabeigta, bet iekšdarbi kāpņutelpās, piemēram, logu un durvju apdare, pagaidām nedaudz atlikti uz vēlāku laiku, kad rudenīgo laikapstākļu dēļ remontdarbi ārā nebūs iespējami.


SIA „Preiļu saimnieks” apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās apsaimniekošanas maksa ir noteikta 27 santīmi par kvadrātmetru, no tiem 5 santīmi veido uzkrājumu. Uzkrātos līdzekļus daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāji var izmantot remontdarbiem savās mājās.


Inese Šņepste,
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 24.08.2011.