LBK mārketinga atbalsta programma uzņēmumiem nodrošina strauju attīstību

24.08.2011.

Kā jau iepriekš ir ticis informēts, vairāki desmiti Latvijas mazie un vidējie (MVU) uzņēmumi kopš pagājušā gada piedalās Latvijas Biznesa kluba (LBK) MVU mārketinga atbalsta programmā.


Programmas ietvaros uzņēmumiem tiek nodrošināts atbalsts dažādu mārketinga un publicitātes programmu relizācijai uz 6 mēnešiem vai pat ilgāk. Uzņēmumi saņem mārketinga atbalstu vairāk kā Ls 1000 vērtībā katru mēnesi.


Kā informē paši uzņēmumi, šī dalība LBK MVU mārketinga atbalsta programmā tiem nodrošina iespēju ātrāk sasniegt savus mērķus un stiprināt konkurētspēju. Kā atzīst “Carlen Hair Collection” īpašnieks Gunnars Karlens (Gunnar Carlen), kurš līdzdarbojas programmā kopš tās pirmsākumiem, “Šis ir izcils projekts, kas dod reālus rezultātus. Lai gan vasarā jau beidzas mūsu pirmais dalības periods programmā, domāju, ka sadarbība tiks turpināta.”


Arī „Rīgas Kosmētikas skola“ valdes locekle Nellija Janaus vērtē atzinīgi. “Necerējām uz tik pozitīvu rezultātu. Pie mums atnākusi veiksme – klientu studentiem mācību praksē ir daudz vairāk, kā citus gadus, jūtami palielinājusies interese par skolu un tās piedāvāto CIDESCO apmācības programmu. Pat vēl vairāk – uzņēmumiem iesaku izmantot šo lielisko iespēju piedalīties reklāmas atbalsta programmā.”


“Uzsākot sadarbību ar uzņēmumiem, kas iesaistījušies LBK atbalsta programmā, mēs saredzam tiem lielas attīstības perspektīvas. Arī interesentu arvien pieaugošais skaits par sadarbību ar LBK ir izveidojis pat tādu kā rindu ar uzņēmumiem, kas gaida darbības uzsākšanu programmā. Vēl jaunus uzņēmumus pieņemam, taču apstiprināšana programmai nenotiek tik operatīvi kā iepriekš,” norāda LBK projektu vadītāja Linda Upīte.


Atbalsta programmai var pieteikties ikviens vietējais uzņēmums, kas atbilst kritērijiem un kas vēlas paplašināt vai uzsākt reklāmas, mārketinga vai sabiedrisko attiecību aktivitātes. Uzņēmuma līdzmaksājums sastāda 0%, papildus maksājot tikai par dalību programmā (projekta vadība, komunikācijas izdevumi .c.), sākot no Ls 123,33 mēnesī, atkarībā no izvēlēto aktivitāšu apjoma.


Reģistrācijas anketa (DOC)


Par LBK
Latvijas Biznesa klubs ir sabiedriska organizācija, kas dibināta 2008. gada maijā ar mērķi nodrošināt uzņēmējiem pieejamu un ērtu vidi komunikācijai un to attīstības veicināšanai. LBK iepriekš realizējis arī citas uzņēmumu atbalsta aktivitātes, piemēram, vietējo ražotāju eksporta veicināšanā, bezmaksas reklāmas izvietošanā sadarbībā ar plašsaziņas līdzekļiem u.c.


Informācija:
Linda Upīte
LBK projektu vadītāja
info@biznesaklubs.lv
22377140


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.