Aktivitātes pludmales volejbola laukumā

21.08.2011.

Lielais lietus mākonis, kas šo sestdien pārklāja visu Latviju, ieviesa arī korekcijas Preiļu novada atklātā pludmales volejbola turnīra nedēļas nogalē. Sieviešu spēles tika pārceltas uz 27.augustu , bet vīriem savas attiecības laika apstākļi ļāva noskaidrot jau šo svētdien.


Cīņas pludmales volejbola laukumā uzsāka desmit komandas, kuras bija sadalītas divās apakšgrupās. Pēc priekšsacīkšu spēlēm izveidojās divi pusfinālu pāri – „Viktorija” – „Mārtiņš+ Raitis” un „Nekāda naida” – „Viļāni”. Zaudētāji šajos pāros noskaidroja bronzas medaļu īpašniekus un šoreiz cīņa par bronzu devās pāri Mārtiņš+ Raitis pret viļāniešu pludmales volejbolistiem. Pārāki izrādījās Mārtiņs Jeļisejevs un Raitis Šarkovskis, kuri ceļu uz Preiļiem bija mērojuši no Līvāniem. Arī par uzvarētāja kausu nesanāca tik sīva spēkošanās kā bija cerējuši līdzjutēji. Šoreiz mobilizētāki un līdz ar to arī meistarīgāka laukumā bija līvāniešu – „Nekāda naida” brigāde, kuras sastāvā spēlēja Jānis Bikšis – Preiļu novada čempionātu volejbolā dalībnieks jau daudzu gadu garumā un Mārtiņš Vucenlazdāns. Sudraba medaļas nonāca riebiņiešu – Ivana Daņilova un Andra Pastara īpašumā.


Gandarījums par Saunas pagasta divām komandām un puišu spēlētprieku. Ko lai saka par preiliešiem – volejbola entuziasti- veterāni jau ir par vecu, lai cīnītos līdzvērtīgi ar gados daudz jaunākiem pretiniekiem ,bet jaunā paaudze mums ir par kūtru, lai nodarbotos ar fiziskajām aktivitātēm.


Ceram uz saulainu dienu Preiļu parkā 27.augustā, kur veiksmīgākos Preiļu novadā noskaidros jau no plkst. 6.00 makšķernieki, bet 10.00 cīņas uzsāks dāmas pludmales volejbola laukumā.Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 21.08.2011.