Preiļu iedzīvotājs uz mēnesi laimē „Jaguar XF” automašīnu

22.08.2011.

No 5. maija apdrošināšanas sabiedrība “BALTA” rīkoja unikālu akciju ‘Pajautā KASKO cenu un laimē!’, kuras noslēgumā Preiļu iedzīvotājs Vitolds Luriņš laimēja iespēju veselu mēnesi pārvietoties ar ekskluzīvo „Jaguar XF” automašīnu un degvielas karti Ls 50 vērtībā no „Neste” degvielas uzpildes stacijas.


Akcijā ‘Pajautā KASKO cenu un laimē!” varēja piedalīties ikviens, vienkārši vēršoties kādā no „Baltas” filiālēm un pajautājot KASKO cenu savai automašīnai. Līdz 5. augustam katru mēnesi tika izlozēts viens akcijas dalībnieks, kurš saņēma „Neste” degvielas karti Ls 50 vērtībā un iespēju veselu mēnesi pārvietoties ar kādu no ekskluzīviem spēkratiem, piemēram, „Honda CR-Z”, „Lotus Super 7” vai „Jaguar XF”.


Kopumā akcijā trīs mēnešu laikā piedalījās vairāk kā 30 000 dalībnieku, kuri cīnījās arī par mazajām balvām – 45 „Neste” degvielas kartēm Ls 30 vērtībā.


Par AAS „Balta”
AAS „Balta” ir lielākais apdrošināšanas uzņēmums Latvijā, kuru Latvijas iedzīvotāji jau deviņus gadus ir atzinuši par godīgāko apdrošināšanas kompāniju Latvijā. AAS “Balta” ietilpst RSA Group, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā piedāvā apdrošināšanu vairāk nekā 130 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 22 tūkstoši darbinieku. Plašāka informācija internetā
http://www.rsagroup.com.Papildu informācija:
Oskars Kupše
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel. 2 6151430
E-pasts:
oskars.kupse@prae.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.