Preiļu pilsētā veikts remonts asfalta bedrītēm daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos

19.08.2011.

Preiļu pilsētā ir noslēdzies asfalta bedrīšu remonts dzīvojamo māju iekšpagalmos. Jūlija un augusta mēnešos SIA „Krustpils” brigāde, kuras sastāvā strādāja darbu vadītājs Andris Ūbelis, strādnieki Andris Vasiļjevs, Aigars Krūmiņš un Igors Haitovs veica asfalta bedrīšu remontu pēc nepilnās tehnoloģijas.


Preiļu novada domes tehniskās daļas speciālists Ilmārs Ivdris pastāstīja, ka ir saremontētas bedrītes Liepu ielas, N. Rancāna, Rēzeknes ielas, Celtnieku ielas, A. Upīša ielas, Pils ielas, Mehanizatoru ielas un Saltupes ielas iekšpagalmos. Atkarībā no laika apstākļiem katru dienu tika ieklāts ap 4,5 – 9 tonnām asfalta. Kopumā ir aizpildītas bedrītes aptuveni 300 m² platībā.
Sakarā ar daudzdzīvokļu dzīvojamo māju masīvu iekšpagalmu asfaltbetona seguma slikto stāvokli, šī gada 28. aprīļa domes sēdē tika skatīts jautājums par līdzekļu iedalīšanu bedrīšu remontdarbiem, un domes deputāti piešķīra 3140 latus asfaltbetona seguma bedrīšu remontam.
Darbu veikšanai tika pieaicināta SIA „Krustpils”, kas uzvarēja konkursā par Preiļu novada pašvaldības ielu un autoceļu ikdienas uzturēšanas darbiem 2011. gadā. Jūnijā ar uzņēmumu tika noslēgta papildus vienošanās par bedrīšu remontdarbiem.


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 19.08.2011.