PREIĻU novada BĒRNU un JAUNIEŠU CENTRS uzņem audzēkņus interešu izglītības programmās

16.08.2011.

Bērniem un jauniešiem vecumā no 3 līdz 25 gadiem 2011./2012.mācību gadā piedāvājam saturīgi pavadīt brīvo laiku un apgūt jaunas zināšanas un prasmes 32 interešu izglītības programmās:
• Kultūrizglītības jomā – „Hobijdarbnīca”, „Darbnīca „Es protu!””, „Frizierstudija”, „Zīmēšanas pulciņš”, „Keramika”, „Origami”, Teātra grupa „Kājām gaisā””, ”Vokālā grupa „Mazās lāsītes”, „Vokālais ansamblis”, „Ritma deju grupa „Elīze””, „Deju grupa „DejuMix”, „Kokapstrāde”, „Dekoratīvā kokapstrāde”
• Radošās industrijas jomā – „Interjerdizains”, „Dizaina studija”, „Datorklubs”
• Sporta interešu izglītības jomā – „Dambretes pulciņš”
• Tehniskās jaunrades jomā – „Tehniskā modelēšana”, „Tehniskās modelēšanas pulciņš „Meistariņš””, „Loģiskās rotaļlietas”, „Mazmoto tehniskā jaunrade”, „Vēsturiskie modeļi un maketi”, „Raķešu modelisms”
• Citās izglītojošās jomās – „Angļu valoda”, „Estētikas skoliņa „Ābecīte””, „Brīvā laika klubiņš „Domiņa””, „Skolas avīze”, „Skolēnu pašpārvalde”


Ja vēlies pievienoties mūsu saimei, tad:
• Iepazīsties ar šī mācību gada interešu izglītības programmu piedāvājumu un izvēlies, kas tev interesē.
• Iepazīsties ar Preiļu novada domes noteikto līdzdalības maksājumu katrai interešu izglītības programmai un iespējām tikt atbrīvotam no līdzdalības maksājuma.
• Aizpildi iesniegumu un reģistrē to pie lietvedes. Ja tev nav 18 gadi, tad to aizpilda Tavi vecāki. Iesnieguma veidlapu var saņemt Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā, pie pulciņu skolotājiem vai izprintēt no mājas lapas.
• Izvēlētā pulciņa skolotājs Tevi iepazīstinās ar nodarbību grafiku (notiek 2 reizes nedēļā, vienas nodarbības ilgums no 40 minūtēm līdz 2 stundām) un nodarbības vietu, informēs par izmaiņām un iepazīstinās ar iekšējās kārtības noteikumiem.


Vairāk par mums, kā arī pulciņu sarakstu un informāciju par aktualitātēm un gaidāmajiem notikumiem Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā var uzzināt, ienākot mājaslapā www.pbjc.edu.lv.  


Esiet gaidīti mūsu iepazīšanās piedāvājuma
„KO DARĪT TAD, KAD NAV KO DARĪT” aktivitātēs


No 2. līdz 9.septembrim Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā notiks īpašā iepazīšanās pasākuma ‘Ko darīt tad, kad nav ko darīt!” aktivitātes. Tā ietvaros varēs apmeklēt un iesaistīties praktiskās darbošanās darbnīcās, iegūt informāciju par centra pulciņiem un izvēlēties sev piemērotāko brīvā laika pavadīšanas iespēju.


Ienāc! Domā! Izvēlies! 2.septembrī no plkst.12.oo līdz 16.00, 5.-9.septembrī no plkst.13.00 līdz 17.00. Seko reklāmai mūsu mājaslapā – www.pbjc.edu.lv.


Ko darīt tad, kad nav ko darīt? Mēs piedāvājam – zīmēt, dejot, rakstīt, ceļot, domāt, priecāties, pētīt, vērot, radīt, klausīties, rotaļāties, atklāt, sapņot, diskutēt, adīt, tamborēt, aust, veidot, konstruēt, meistarot, gleznot, rotāt, filcēt, batikot, dziedāt, pērļot, mezglot, šūt, remontēt, iepazīt sevi, spēlēt teātri, lasīt grāmatu, iegūt jaunus draugus, uzstāties koncertos, sacensties konkursos un turnīros, spēlēt spēles, trenēt atmiņu, gūt panākumus …


Preiļu novada bērnu un jauniešu centra
direktore Aija Caune


 

Pēdējās izmaiņas: 16.08.2011.