Noskaidroti akcijas „Šķiro pa tīro!” trešās izlozes veiksminieki

03.08.2011.

1. augustā SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu šķirošanas laukumā Rīgas ielā 4 notika jau trešā Latvijas Zaļā punkta rīkotās atkritumu šķirošanas kampaņas „Šķiro pa tīro!” izloze. Gandarījums, ka jūlijā preilieši atkritumus šķirojuši aktīvāk nekā iepriekšējos mēnešos, un balvas tika izlozētas visās četrās nominācijās.


Jūlijā preilieši kopā sašķirojuši aptuveni 10 m3 PET pudeļu, izlozē piedalījās 593 lozes, kas aptuveni divas reizes vairāk nekā jūnijā. Uz SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu šķirošanas laukumu jūlijā tika atvesti aptuveni 3m3 stikla, un aizpildītas 5 lozes. Akcijā „Nekrāj krāmus!” piedalījās 7 lozes, kopumā iedzīvotāji otrreizējai pārstrādei nodevuši aptuveni 3,5m3 nolietotās sadzīves elektrotehnikas. Jūlijā beidzot tika aizpildītas pirmās 4 reģistrācijas anketas akcijā „Šķiro sulu un piena kartona pakas un laimē!” – par to īpašs prieks, jo ikdienā būtu jāšķiro ne tikai PET pudeles, bet arī tetrapakas (ikdienā izskalotas un saplacinātas sulas un piena pakas jāmet konteineros ar dzeltenajiem vākiem, bet, lai akcijas „Šķiro pa tīro!” laikā piedalītos izlozē, vismaz piecas tetrapakas jānogādā SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu šķirošanas laukumā Preiļos, Rīgas ielā 4).


PET pudeļu anketu jūlija izlozē balvu laimēja Vilis Patmalnieks, nolietotās sadzīves elektronikas grupā – Valentīna Volkova, stikla šķirošanas akcijā laimīgais vinnētājs ir Juris Čikulajevs, bet akcijā „Šķiro sulu un piena un kartona pakas un laimē!” – Aleksandrs Čerņavskis. Apsveicam laimētājus! Atgādinām, ka jūnija izlozes laimētājiem Ilutai Šņepstei un Jānim Ivdrim jāierodas pēc balvām, iepriekš sazinoties ar SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāju Vinetu Igolnieci (tel. 29420721).


Visi laimētāji saņem veicināšanas balvu – sešu mēnešu abonementu kādam no „Dienas žurnāliem” pēc pašu izvēles, bet septembrī no visiem veicināšanas balvu ieguvējiem tiks izlozēts viens dalībnieks, kurš saņems MAXIMA dāvanu karti 200 Ls vērtībā.


Kampaņas „Šķiro pa tīro!” mērķis ir rosināt cilvēkus domāt un rīkoties videi draudzīgi, radīt sabiedrībā ieradumu šķirot plastmasu, papīru, stiklu un nolietotās elektropreces, kā arī informēt par šķirošanas iespējām Preiļu novadā.


Akcijā „Šķiro pa tīro!” vairs atlikusi tikai viena izloze – 1.septembrī, aicinām novada iedzīvotājus sasparoties, būt aktīvākiem un izmantot iespēju šķirojot atkritumus tikt pie vērtīgām balvām!


Inese Šņepste 
SIA „Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.