27. augustā Preiļu parka estrādē Latgales šlāgermūziķu saiets

27.08.2011.

27. augustā plkst. 19.00  Preiļu parka estrādē Latgales šlāgermūziķu saiets.


Piedalās grupas: GALAKTIKA, MIGLA, ZENĪTS, LATGALES DĀMU POPS,  DAINIS SKUTELIS, INGA un NORMUNDS.


Biļešu cenas: iepriekšpārdošanā – Ls 2.00;- koncerta dienā – Ls 3.00.


Šīs vasaras izskaņā (27.augustā plkst. 19:00) jau otro reizi norisināties Latgales Šlāgermūzikas parāde. Šoreiz pasākums notiks Preiļu parka estrādē. Tiek turpināta aizsāktā tradīcija un vienkopus pulcinātas populārākās Latgales grupas un izpildītāji. Šogad apmeklētājus priecēs gan plašākai publikai zināmas un jau iemīļotas grupas un izpildītāji, gan daudzsološi debitanti.


Latgales Šlāgermūzikas parādē piedalīsies zelta balss īpašnieks Dainis Skutelis, populārais duets „Inga un Normunds”, grupa „Galaktika”, kas paguvusi sevi pieteikt ar spožu debiju, allaž dzīvespriecīgās „Latgales dāmu popa” meitenes, Latgales patriots Juris Ostrovskis no grupas „Patrioti.lg”, kā arī daudzsološās grupas „Zenīts” un „Migla”.


Jauno un iemīļoto sirdsdziesmu koncertu vadīs atraktīvais Daugavpils teātra aktieris Māris Korsietis. Būs arī atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, kā arī balvas no SIA „Merkurita”. Noslēgumā lustīga nakts balle ar duetu „Inga un Normunds”. Biļetes iepriekšpārdošanā TIKAI 2.00Ls visās „Biļešu serviss” kasēs un Preiļu Kultūras centra kasē. Pasākuma dienā, dārgāk!


Latgales Šlāgermūzikas parāde aicinās Jūs atcerēties iemīļotās Latgales zelta dziesmas, dziedāt līdzi, atpūsties un labi pavadīt laiku!Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.