MĪTAVA OPEN 2011 MADONAS POSMS VISAKTĪVĀKAIS KOMANDU PIETEIKŠANĀS ZIŅĀ!

23.07.2011.

Sestdien, 23. jūlijā, Madonā tika aizvadīts MĪTAVA OPEN 2011  ceturtais atlases posms, kurā piedalījās maksimāli pieļaujamais komandu skaits – 32. Jāatzīmē, ka uz šo posmu rezervistu statusā palika 7 komandas, tādējādi Madona ir iegājusi MĪTAVA OPEN trīs gadu pastāvēšanas vēsturē kā visaktīvākais čempionāta posms. 


Pirmo trīs vietu ieguvēji, kas piedalīsies MĪTAVA OPEN finālā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centra futbola stadionā 13. augustā ir:  1. vieta – Niktransports, 2. vieta – Lubāna, 3. vieta – KNAB 


Ziemeļaustrumu Latvijas posmā Madonā tika piedzīvota pirmā šī gada diskvalifikācija MĪTAVA OPEN 2011 čempionātā. Komandas “Entuziastu Kustība Trimmeris” sastāvā bija spēlētājs, kurš 2010./2011. gada sezonā spēlējis Latvijas telpu futbola virslīgā. Līdz ar to tiek anulēta komandas izcīnītā 2. vieta posmā un vieta MĪTAVA OPEN 2011 finālā Jelgavā. Visiem komandas spēlētājiem tiek liegta dalība Mītava Open 2011 Preiļu un Rīgas posmos jebkādas citas komandas sastāvā. Minētais spēlētājs oficiālajā pieteikumā netika minēts, kā arī nebija reģistrējies pirms spēles norises vietā, kā to paredz reglaments. MĪTAVA OPEN sacensību organizatori un tiesneši ir gandarīti, ka šis pārkāpums tika atklāts un atvainojas visām tām komandām, kuras šīs negodīgās rīcības dēļ ir cietušas.  Pasākuma organizatori informē: „Turpmākajos posmos visiem pieteiktajiem dalībniekiem, pie reģistrācijas uzrādot personu apliecinošu dokumentu, tiks izsniegtas aproces. Spēlētājs, kuram nebūs aproces, spēlēs piedalīties nevarēs. Tāpat arī spēlētāji, kuri būs  aizmirsuši personu apliecinošu dokumentu, aproci nesaņems un uz spēles laukuma netiks laisti.“   Madonas posma dalībnieku vidū bija arī grupas „Prāta Vētra“ solists Renārs Kaupers, kurš cīnījās komandas „Ilmāri“ sastāvā kopā ar žurnālistiem Sandiju Semjonovu, Dīvu Reiznieku, Gundaru Rēderu, režisoru Mārtiņu Graudu, aktieri Daini Grūbi un citiem. „Ilmāri“ spēlēs ielika visu savu cīņas sparu,  taču šoreiz izkļūt no apakšgrupas neizdevās.


Renārs Kaupers: “Ja Ilmāri varēja nospēlēt neizšķirti ar Lubānu, kas iekļuva labāko trijniekā, tad Ilmāri paši var iekļūt trijniekā! – tāda ir galvenā mūsu komandas atziņa pēc pēdējā MĪTAVA OPEN 2011 posma Madonā. Realitāte gan ir tāda, ka mēs neizkļuvām no apakšgrupas, bet Ilmāri nav nokāruši degunus, un atgriezīsies Rīgas posmā 6. augustā, lai pārlektu paši savai pēcpusei – tiktu starp trīs labākajām komandām, un vēl pēc nedēļas  brauktu uz finālu Jelgavā!”


Organizatori saka lielu paldies visiem atbalstītājiem, īpaši- Madonas novada domei par lielisku sadarbību posma organizācijā, tehniskajam sadarbības partnerim, ADIDAS, veikalam SPORT 2000 un informatīvajiem atbalstītājiem – LTV7, MŪZIKAS VIDEO KANĀLS, radio STAR FM, RIETUMU RADIO, JĒKABPILS RADIO 1 izdevniecībai RĪGAS VIĻŅI, laikrakstam LATVIJAS AVĪZE, KURZEMES VĀRDS, interneta portāliem DELFI.LV, PARSPORTU.LV, DRAUGIEM.LV, INBOX.LV un sadarbības partneriem ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS, MCĀBOLS, UZVELC KREKLU, PAPYRUS.


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.