Putu karaliste „Foam Kingdom 2011” jau 29. jūlijā Saldū un 30 . jūlijā Jēkabpilī!

30.07.2011.

Kurzeme, Latgale un Vidzeme, ieklausieties- vasaras dzestrākais notikums ir klāt! „Foam Kingdom 2011” putu karaliste veldzēs arī Saldū un Jēkabpilī! Jau 29. jūlija vakarā sākot no plkst. 22:00 putosim Saldū, Kalnsētas parka estrādē un 30. jūlijā Jēkabpilī, Krustpils saliņas brīvdabas estrādē.


Kvalitatīva putošana ir mūsu prioritāte- mēs augam un attīstāmies, katru gadu piedāvājot ko jaunu un nebijušu. Šogad „Foam Kingdom 2011” pasākumi piedāvā grandiozu un nebijušu skatuves konstrukciju, divus Austrumeiropā lielākos lielgabalus, daudz putas un 40 m2 lielu video ekrānu.


Pasākumu laikā uz lielās „Pioneer” skatuves kāps „Foam Kingdom 2011” rezidentdīdžeji DJ Beatax un Trakais Mārtiņš, pieaicinot viesus. 29. jūlijā Saldū, Kalnsētas parka estrādē, viesa statusā būs DJ Matt.Li no Saldus kluba PMK, savukārt Jēkabpilī, Krustpils saliņas brīvdabas estrādē viesdīdžeja statusā iejutīsies Andre Crash.


„Eiropas Hitu Radio” raidījuma TOP 5 vadītājs Mārtiņš Kreilis, vakara gaitā spēlēs nedēļas 20 labākās un pieprasītākās dziesmas, interesantos remiksos.


Pasākumu iesildīs „Foam Kingdom 2011” DJ konkursa finālisti- DJ Kellon un DJ Jānis Liepiņš.


Interesantas, dzīvespriecīgas vizualizācijas un gaismu performance VJ Kosmoss, VJ Pe Joke un LJ Lightboy pārziņā.


Īpaši pārsteigumi sagaida ikvienu, kurš iegādāsies „Foam Kingdom 2011” fanu atribūtiku „Ideju Drukas” veikaliņā.


Ieejas maksa: no 22:00 – 24:00 Ls 4,- vēlāk Ls 5,-


Atbalsta: “Eiropas Hitu Radio”, “Pioneer DJ”, “Progressive FM”,          www.redzams.lv, Idejudruka.lv, draugiem.lv, kasnotiek.lv, easyget.lv;


Organizē: “Baltic Dance Factory” – www.balticdancefactory.lv


Seko līdz: http://twitter.com/BDFpromo


Tiekamies PUTĀS! 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.