Krievijas Valsts kamerorķestra ”Maskavas Virtuozi” 1.vijole Aleksejs Lundins arī šogad sniegs koncertu Jēkabpilī!

29.07.2011.

Pērn, jūlija nogalē Jēkabpilī neaizmirstamu koncertu sniedza Krievijas Valsts Kamerorķestra ”Maskavas Virtuozi” 1.vijole Aleksejs Lundins. Arī šogad, 29.jūlijā plkst. 18.00 Jēkabpils tautas nama Lielajā zālē talantīgais vijolnieks koncerta apmeklētājus priecēs ar jaunu koncertprogrammu, kurā atskaņos Pasaules vijoļmūzikas mākslas augstākos šedevrus. Plānots, ka no plkst. 14.00 slavenais mākslinieks sniegs meistarklases A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas jauniešiem.


Koncertā piedalīsies arī Alekseja Lundina talantīgā meita Marija Lundina, kas izpildīs solo numurus, kā arī duetu ar tēvu. Pie klavierēm būs Starptautisko konkursu laureāte, pianiste Tatjana Fedosejeva un fagotists Heino Jankovskis(Latvija).


Informācijai mazliet no A.Lundina radošās autobiografijas: Maskavas Valsts Filharmonijas solists. A. Lundins 1996.gadā beidzis Maskavas Valsts Konservatorijas aspirantūru pie profesora, M.Jašvilli. Daudzu Starptautisko konkursu laureāts kameransambļiem, no 1998.gada ”Maskavas Virtuozi” 1.vijole, no 1999.gada kameramsambļa ”Mocarta Kvartets” 1.vijole, 2000.gadā Jaunatnes prēmijas ”Triumf” laureāts literatūrā un mākslā, 2002.gadā pirmā prēmija D.Šostakoviča Starptautiskā stīgu kvartetu konkursā, daudzu starptautisku mūzikas festivālu dalībnieks Krievijā un ārzemēs, Salacgrīvas Starptautiskā klasiskās mūzikas festivāla mākslinieciskais vadītājs.


Ieejas maksa Ls 2,-, pensionāriem Ls1,- un bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļetes iepriekšpārdošanā no 25. jūlija Jēkabpils tautas nama kasē, Vecpilsētas laukums 3, Jēkabpils, tālr. 65231172.Informāciju sagatavoja:
Dace Laizāne
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Kultūras pārvaldes kultūras menedžere

Pēdējās izmaiņas: 29.07.2011.