Volejbolistēm pārliecinoša uzvara!

07.07.2011.

Preiļu jaunās volejbolistes Renāte Kozule, Renāte Malnača, Anžela Ivanova, Renāte Vaivode un Kristiāna Upeniece izcīnīja skaitu uzvaru vasaras spēļu „TIO volejs 2011” pirmā posma sacensībās Gulbenē!


Vasaras spēles „TIO volejs 2011” organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Kuldīgas, Gulbenes ,Rīgas pilsētas pašvaldībām un Sporta skolām. To mērķis ir iesaistīt bērnus, jauniešus, kā arī volejbola aktīvistus brīvdabas volejbola nodarbībās vasaras sezonā. Latvijas komandas sadalītas 2 zonās-Daugavas labais un kreisais krasts. Sākumā komandas izspēlē divu posmu priekšsacīkstes savā zonā un tad katras zonas 5 labākās komandas tiekas finālā Rīgā Daugavas stadionā.


7. jūlijā Gulbenē bija ieradušās 87 komandas. Mūsu meitenes 1996./1997.dz.g. vecuma grupā, 14 komandu konkurencē, uzvarēja visas spēles un spēra soli tuvāk lielajam finālam. Kā vienmēr sākuma uztraukums pirmajās spēlēs lika biežāk kļūdīties un pašaizliedzīgi cīnīties par katru punktu. Savā apakšgrupā tika izcīnītas 3 smagas uzvaras. Toties iekļūstot ¼ finālā, ½ finālā un finālā, tika sagrautas visas pretinieces. Ne mājinieku līdzjutēju atbalsts, ne lietus gāzes nespēja apturēt preilietes. Malaces!


Aldis Upenieks


 

Pēdējās izmaiņas: 07.07.2011.