Noskaidroti atkritumu šķirošanas kampaņas „Šķiro pa tīro!” jūnija uzvarētāji

01.07.2011.

Šī gada 1. jūlijā SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu šķirošanas laukumā Preiļos, Rīgas ielā 4 notika kārtējā izloze, kurā noskaidroti Latvijas Zaļā punkta atkritumu šķirošanas veicināšanas kampaņas „Šķiro pa tīro!” jūnija uzvarētāji.


Jūnijā Preiļu iedzīvotāji ir sašķirojuši 9 m3 PET pudeļu, no kurām 245 pudelēs bija ieliktas izlozes zīmītes ar vārdu un telefona numuru. Jāpiebilst, ka maija izlozē piedalījās tikai 23 PET pudeles ar zīmītēm, tas nozīmē, ka palielinās iedzīvotāju interese par atkritumu šķirošanas kampaņu. Uz SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu šķirošanas laukumu jūnijā tika atvesti aptuveni 2 m3 stikla, un tika aizpildītas 4 lozes. Savukārt akcijā „Nekrāj krāmus!” piedalījās 16 lozes, kopumā iedzīvotāji otrreizējai pārstrādei ir nodevuši aptuveni 4,5 m3 nolietotās sadzīves elektrotehnikas. Ne maijā, ne jūnijā diemžēl netika saņemta neviena reģistrācijas anketa akcijā „Šķiro sulu un piena kartona pakas un laimē!” – tādēļ aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgākiem un piedalīties izlozē, SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu šķirošanas laukumā Rīgas ielā 4 nogādājot vismaz piecas saplacinātas sulu un piena pakas.


PET pudeļu anketu izlozē balvu laimēja Iluta Šņepste, nolietotās sadzīves elektronikas grupā – Jānis Ivdris, bet stikla šķirošanas akcijā laimīgais vinnētājs ir Andris Vilcāns.


 Visi laimētāji saņems veicināšanas balvu – sešu mēnešu abonementu kādam no „Dienas žurnāliem” pēc pašu izvēles, bet septembrī no visiem veicināšanas balvu ieguvējiem tiks izlozēts viens dalībnieks, kurš saņems MAXIMA dāvanu karti 200 Ls vērtībā.


Kampaņas „Šķiro pa tīro!” mērķis ir rosināt cilvēkus domāt un rīkoties videi draudzīgi, radīt sabiedrībā ieradumu šķirot plastmasu, papīru, stiklu un nolietotās elektropreces, kā arī informēt par šķirošanas iespējām Preiļu novadā.


Aicinām novada iedzīvotājus būt aktīvākiem, šķirot atkritumus un piedalīties nākamajās izlozēs 1. augustā un 1. septembrī.


Vairāk informācijas par izlozi Preiļu novada mājaslapā, SIA „Preiļu saimnieks” informatīvā izdevuma „Saimnieka Vārds” jūnija numurā vai zvanot SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītājai Vinetai Igolniecei pa tel. 65307086 vai 29420721.
Latvijas Zaļā punkta šķirošanas maratonu Preiļos palīdz īstenot Preiļu novada pašvaldība un SIA „Preiļu saimnieks”. Projektu atbalsta veikalu tīkls MAXIMA, „Tetra Pak”, interneta portāls „INBOX.lv” un vides reklāmas operators „JCDecaux”.


Inese Šņepste,
SIA “Preiļu saimnieks” sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.