NOSKAIDROTI PIRMIE FINĀLISTI MĪTAVA OPEN 2011!

02.07.2011.

Sestdien, 2. jūlijā Bauskas novada sporta bāzes stadionā, tika atklāts atklātais amatieru čempionāts mini futbolā MĪTAVA OPEN 2011, kur noskaidrojās pirmās trīs komandas, kas iekļuvušas finālā!


Bauskas posmā dalību pieteica 32 komandas, bet diemžēl viena no komandām uz čempionātu neieradās.


Jau pirmajā posmā bija jūtama pamatīga spriedze un spēlētāju vēlme nospēlēt pēc iespējas labāk, lai viņu komanda būtu to trīs komandu starpā, kas iekļūst finālā. Kā rezultātā fināla spēlē par pirmo un otro vietu pārāka izrādījās komanda POILA, aiz sevis atstājot komandu BASTIONS APSARDZE/ JSFB, taču pagājušā gada čempioni komanda RAINIS dramatiskā cīņā un pēc spēles soda sitienu sērijā uzvarēja komandu RAMZESS.


Pirmo trīs vietu ieguvēji tagad treniņos varēs izmantot atbalstītāja ADIDAS dāvāto SpeedCell futbola bumbu, kā arī iegādāties futbolam nepieciešamās lietas izmantojot SPORT 2000 dāvanu kartes.


Bauskas posmā spēļu komentētāja lomu ar PRĀTA VĒTRAS puišu palīdzību uzņēmās Lauris Lizbovskis. Savukārt dalībniekus uzmundrināja karsējmeiteņu deju grupa EMOTIVE un MĪTAVA OPEN talismans- Mītavas Alnis.
Visu dienu čempionāta laikā darbojās spēļu laukums bērniem, kur mazākajiem apmeklētājiem bija iespēja krāsot, zīmēt un spēlēt futbolu kopā ar Mītavas Alni!


Aizvadītā posma notikumiem līdzi varēs sekot kanālā LTV 7, kur raidījumu starplaikos tiks pārraidīti video ar spilgtākajiem spēļu momentiem no Bauskas stadiona.


Nākamās MĪTAVA OPEN 2011 spēles notiks sestdien, 9. jūlijā Kuldīgā, Kuldīgas pilsētas stadionā. Posma spēļu kārtības izloze notiks piektdien, 8. jūlijā pēc plkst. 17.00 radio STAR FM ēterā.


Čempionāta MĪTAVA OPEN 2011 organizatori saka paldies BAUSKAS novada domei par atsaucību čempionāta organizēšanā, tehniskajam sadarbības partnerim, ADIDAS, veikalam SPORT 2000 un informatīvajiem atbalstītājiem – LTV7, MŪZIKAS VIDEO KANĀLS, radio STAR FM, RIETUMU RADIO, JĒKABPILS RADIO 1 izdevniecībai RĪGAS VIĻŅI, laikrakstam LATVIJAS AVĪZE, KURZEMES VĀRDS, interneta portāliem DELFI.LV, PARSPORTU.LV,  DRAUGIEM.LV, INBOX.LV un sadarbības partneriem ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS, MCĀBOLS, UZVELC KREKLU, PAPYRUS. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.