Uzņēmumiem un iestādēm piedāvā bezmaksas kastes izlietotā biroja papīra šķirošanai

17.06.2011.

SIA „Preiļu saimnieks” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu Preiļu novada uzņēmumiem un iestādēm piedāvā kastes ielietotā biroja papīra šķirošanai. Kastes ir nelielas, tādēļ tās ērti var nolikt darba kabinetā, piemēram, zem galda, bet patīkams noformējums ļauj tās novietot arī redzamākā vietā.


Biroja papīra šķirošanas kaste paredzēta apdrukāta vai aprakstīta biroja papīra dalītai vākšanai. Kastu uzstādīšana un tukšošana notiek bez maksas, bet savāktais papīrs tiks nodots otrreizējai pārstrādei, tādējādi taupot dabas resursu.


Lai samazinātu papīra patēriņu, Latvijas Zaļais punkts aicina uzņēmumu, biroju, mācību iestāžu darbiniekus, kuri ikdienā izmanto apjomīgu papīra daudzumu, pārskatīt papīra formātā drukājamo dokumentu apjomu, pēc iespējas vairāk izmantot dokumentus elektroniskā formātā, bet kopijas uz izdrukas veikt uz abām papīra lapas pusēm. Tāpat izdrukas, kas paredzētas uzņēmuma iekšējai lietošanai, var veikt uz jau apdrukātu lapu otrajām pusēm.


Pārstrādājot 1 t makulatūras, no nociršanas tiek pasargāti 14 koki, kas auguši vismaz 20 gadus.


Vairāk informācijas par kastu izvietošanu var saņemt zvanot SIA „Preiļu saimnieks” Atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītājai Vinetai Igolniecei pa tel.: 65307086 vai 29420721.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.