Aicinām piedalīties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā pasākumā – Uzņēmēju tikšanās ar LIAA Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītājiem

20.06.2011.


Godātais Latvijas uzņēmēj!


Aicinām piedalīties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā pasākumā – Uzņēmēju tikšanās ar LIAA Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītājiem un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla darbiniekiem, kas notiks š.g. 20. un 21. jūnijā no 9:00 līdz 17:00 viesnīcā „Radisson Blu Latvija”, Rīgā, Elizabetes ielā 55. Reģistrācija sākot no plkst. 8:20. 


Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības darbojas 10 valstīs (Apvienotajā Karalistē, Dānijā, Francijā, Japānā, Krievijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Vācijā un Zviedrijā), savukārt Eiropas biznesa atbalsta tīkls Latvijā sadarbojas ar vairāk kā 600 partnerogranizācijām 47 valstīs, pārstāvot uzņēmēju ekonomiskās intereses, sniedzot atbalstu un konsultācijas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem.


Pasākuma pirmajā dienā tiks sniegtas prezentācijas par LIAA eksporta pakalpojumiem, LIAA pārstāvniecībām un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbību, pēc tam sekos kontaktbirža – uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA Ārējo ekonomisko pārstāvniecību vadītājiem un EEN darbiniekiem.
                    
Pieteikšanās pasākumam līdz šā gada 13. jūnijam, aizpildot uzņēmuma pieteikuma anketu LIAA mājas lapā.
 
Sīkāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
Tel. 67039459
zinas@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv
 
Ar cieņu,
V/A Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra


 

Pēdējās izmaiņas: 20.06.2011.