Divas godalgas sezonas pedējās sacensībās

29.05.2011.

Šī gada 28. – 29. maijā ar  Pierīgas BJSS atklātajām meistarsacīkstēm džudo cīņā vairumam jauno džudistu noslēdzās šī sezona. Turnīrs bija Latvijas mēroga un tajā varēja piedalīties 1998.g.dzimuši un jaunāki jaunieši  un jaunietes.


Veiksmīgs starts un līdz ar to arī sekmīgs sezonas noslēgums izdevās Preiļu džudo kluba “Jaunība LV” audzēkņiem Jurim Vaivodam un Aivim Krūmiņam. Viņi savās vecuma un svara grupās izcīnīja 2. vietas.


Jaunajiem džudistiem priekšā vasaras brīblaiks, kura laikā atpūsties un uzkrāt spēkus jaunajai sezonai, lai jau septembrī varētu ar pilnu sparu atsākt treniņus un cīnas par godalgām. 


Džudo kluba „Jaunība LV” treneris Aleksejs Sapegins informēja, ka sezona vēl turinās Dāvim Pastaram, kuram vēl priekšā līdzšinējās džudista karjeras visnozīmīgākie strati. No 24. līdz 26. jūnijam Dāvis Latvijas izlases sastāvā startēs Eiropas meistarsacīkstes U-17, kas notiks Vidusjūras valstī Maltā, bet jūlija nogalē  Eiropas Jaunatnes Olimpiskajā Festivālā, kas notiks  Turcijas pilsētā Trabzonā. Ja sajās sacensībās izdosies veiksmīgi nostartēt, tad sezonas noslēgumā Dāvim vēl būs ispēja parādīt savu meistarību un spēju Pasules čempionātā Ukrainā. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.