Dabīgā minerālūdens „Mangaļi” pārdošanas apjomi maijā auguši par 18%

31.05.2011.


Dabīgā minerālūdens „Mangaļi” apkopotie dati liecina, ka šī gada pirmajos četros mēnešos dabīgā minerālūdens „Mangaļi” pārdošanas apjoms palielinājies par 4%, salīdzinot ar tādu pašu laika periodu 2010.gadā. Savukārt pirmajās divās maija nedēļās realizācijas apjoms litros pieauga par 18%, salīdzinot ar aprīļa pirmajām divām nedēļām.


Inese Rone, „Mangaļi” attīstības vadītāja: „Ņemot vērā, ka pārtikas mazumtirdzniecības nozarē 2010.gadā kopumā bija vērojams kritums 6,5% apmērā, pieaugums „Mangaļi” pārdošanas apjomā gada griezumā par 5% vērtējams kā labs rezultāts. Galvenokārt to veicināja veiksmīgā sezona – pērn vasarā tika novērots lielākais pieprasījums pēdējo trīs gadu laikā, ko veicināja lielais un ilgstošais karstums. Arī šogad prognozējam produktīvu sezonu, kas veiksmīgi iesākusies jau maija pirmajās divās nedēļās, kad kopējais ūdens pārdotā apjoma pieaugums pret aprīļa mēnesi sasniedza pat 28%. Neizslēdzam, ka vasarā pieaugoša pieprasījuma gadījumā tiks palielinātas ražošanas jaudas.”


Pērn vasarā tika sasniegts īpaši liels pārdošanas apjomu pieaugums – 2010.gada jūlijā karstuma un sausā laika ietekmē pārdošanas apjomu pieaugums bija aptuveni 48%, salīdzinot ar 2009.gada jūliju.


Saskaņā ar „Cido Grupa” datiem, patlaban dabīgais minerālūdens „Mangaļi” tirgus daļa Latvijas fasētā dabīgā minerālūdens tirgū ir aptuveni 38%.


Kopumā Latvijas tirgū pieejami tikai 3 vietējo ražotāju dabīgie minerālūdeņi, pārējie ir importa produkti.Par dabīgo minerālūdeni „Mangaļi”


Dabīgais minerālūdens „Mangaļi” tiek iegūts no 213 metru dziļuma un ir pirmais Latvijā ražots reģistrētais dabīgais minerālūdens.


„CIDO Grupa” ražotais „Mangaļi” šobrīd ir vienīgais dabīgais minerālūdens Latvijā, kuram Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pēdējās pārbaudes laikā piešķīris „A” vērtējumu. To piešķir tikai tādā gadījumā, ja ražojošais uzņēmums pilnībā atbilst pārtikas apriti reglamentējošo normatīvu aktu prasībām.Informāciju sniedza:
Inese Rone,
dabīgā minerālūdens „Mangaļi“ attīstības vadītāja


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.