30. jūlijā Preiļos!!! ŠOVASAR NORISINĀSIES JAU 3. ATKLĀTAIS AMATIERU ČEMPIONĀTS MINI FUTBOLĀ MĪTAVA OPEN 2011!

30.07.2011.Grupa PRĀTA VĒTRA no šī gada 2. jūlija līdz 13. augustam organizē trešo atklāto amatieru čempionātu mini futbolā MĪTAVA OPEN 2011, kura mērķis ir veicināt sportisku brīvā laika pavadīšanu.


Atklātā amatieru čempionāta mini futbolā „MĪTAVA OPEN 2011” Latgales posms, notiks Preiļos, 30. jūlijā Preiļu novada BJSS stadionā (Aglonas iela 24). Čempionāta sākums plkst. 10:00.


Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs:
„Mēs kārtējo gadu esam gandarīti, ka Atklātā amatieru čempionāta mini futbolā Mītava Open 2011 Latgales posms norisināsies Preiļos. Vietējiem Preiļu novada iedzīvotājiem vienmēr aktuāls ir bijis veselīgs dzīvesveids un sports, tāpēc neizpaliek arī rezultāti. Mēs lepojamies ar saviem jauniešiem, kuri gūst ļoti labus rezultātus dažādos sporta veidos valstī un arī aiz Latvijas robežām. Mēs esam gandarīti arī par preiliešu – sporta veterānu – panākumiem.
Pilsētai tā atkal ir iespēja pulcināt visus futbola cienītājus pie sevis, ļaujot ikvienam ne tikai gūt uzvaras sporta aktivitātēs, bet arī baudīt mazpilsētas klusumu,  gūt iedvesmu grāfu Borhu atstātajā dabas mantojumā pilsētas parkā un satikt  viesmīlīgus Latgales cilvēkus.
Lai izdodas futbola turnīrs un lai daudz spilgtu un pozitīvu emociju visiem čempionāta dalībniekiem!”


Čempionāta “MĪTAVA OPEN 2011” organizatori saka īpašu paldies Preiļu novada domei, par atsaucību un viesmīlīgo čempionāta Latgales posma uzņemšanu Preiļos.


Čempionātā par balvu fondu – 3 000 Ls (summa pēc nodokļu nomaksas) var cīnīties jebkura, atbilstoši reglamentam izveidota amatieru futbola komanda. Apmeklētājiem MĪTAVA OPEN 2011 pasākumi būs bez maksas, komandām noteiktā dalības maksa ir Ls 50, bet pirmajām 25 komandām, kuras piesakās uz jebkuru no posmiem noteikta dalības maksa Ls 40. Čempionātam plānoti seši posmi (Zemgale, Kurzeme, Vidzeme, Ziemeļaustrumlatvija, Latgale, Rīga) un fināls. Katrā posmā varēs piedalīties ne vairāk kā 32 komandas, kuras tiks sadalītas pa grupām ar izlozes palīdzību. Šogad fināla sacensība par lielo balvu 3000 Ls norisināsies Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā.


Savukārt atklāšanas posms norisināsies 2. jūlijā Bauskā, Bauskas novada stadionā, kur pagājušajā gadā ceļazīmi uz finālu izcīnīja komanda RAINIS, kas arī kļuva par MĪTAVA OPEN 2010 čempioniem.


MĪTAVA OPEN 2011 tehniskais sadarbības partneris Adidas piedāvās čempionāta dalībniekiem iespēju laukumā spēlēt ar pasaulē atzītām futbola bumbām. MĪTAVA OPEN 2011 čempionāta laikā Adidas sadarbībā ar Sport2000 piedāvās iespēju dalībniekiem testēt adizero F50 un Predator apavus ar kādiem spēlē pasaules slaveni futbolisti, kā Messi un Kaka.


Pieteikšanās atklātajam amatieru čempionātam mini futbolā MĪTAVA OPEN 2011 norisinās interneta mājas lapā www.MitavaOpen.lv un veikalos SPORT 2000 Rīgā, Valmierā, Liepājā, Siguldā, Daugavpilī!


Pirms piesaki savu komandu, lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu”:
http://mitavaopen.lv/reglaments/atklata-amatieru-cempionata-mini-futbola-%E2%80%9Cmitava-open-2011%E2%80%B3-sacensibu-reglaments 
Lai pieteiktu savu komandu dalībai čempionātā, Jums jāaizpilda un jānosūta pievienotā Pieteikumu forma uz e-pasta adresi open@mitavaopen.lv vai uz faksu 67334496
Pieteikties iespējams arī mūsu sadarbības partnera SPORT 2000 veikalos- Rīgā, Valmierā, Liepājā, Siguldā, Daugavpilī!
Veikalos iespējams saņemt Pieteikuma formu, tā jāaizpilda un jānodod veikala pārdevējam vai jānosūta uz e-pasta adresi open@mitavaopen.lv vai uz faksu 67334496
Uzmanību! Pirmajām 25 komandām, kas pieteiksies čempionātam uz jebkuru no posmiem, tiek noteikta dalības maksa 40 LVL!
Katrs zin, kā labāk vajag! Nāc un pierādi!


Sadarbībā ar festivālu Positivus’11, MĪTAVA OPEN 2011 dalībniekiem ir iespēja iegādāties divas biļetes uz abām festivāla dienām par īpašu cenu Ls 29.


Seko MĪTAVA OPEN 2011 draugiem.lv, twitter un facbook. Lasi jaunumus un ekspertu viedokļus interneta portālos delfi.lv un parsportu.lv, bet posmu aprakstus un foto meklē laikrakstā LATVIJAS AVĪZE. Arī šogad sadarbībā ar SPORT 2000 tiks veidoti un pārraidīti video rullīši no MĪTAVA OPEN 2011 posmiem kanālā LTV7.


Čempionāta MĪTAVA OPEN 2011 organizatori saka paldies sadarbības partneriem ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS, MCĀBOLS, UZVELC KREKLU, PAPYRUS, tehniskajam sadarbības partnerim, ADIDAS, veikalam SPORT 2000 un informatīvajiem atbalstītājiem – LTV7, radio STAR FM, RIETUMU RADIO, izdevniecībai RĪGAS VIĻŅI, laikrakstam LATVIJAS AVĪZE, KURZEMES VĀRDS, interneta portāliem DELFI.LV, PARSPORTU.LV un DRAUGIEM.LV. 


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.