Rallijs „Jēkabpils – Madona 2011”

15.05.2011.


Rallijs „Jēkabpils – Madona 2011”Rallijs – tas nav sporta veids tikai puikām, kas sajūsmā mirdzošām acīm pavada putekļu vērpetes aiz sporta auto, tas ir brīdis, kad arī ikdienā nopietns darījumu cilvēks ļaujas azartam, tas ir laiks pabūt kopā ģimenēm, līdzi ņemot savas atvases, tās nav tikai sacensības un adrenalīna medības sportistiem – rallijs ir svētki visiem.
Rallija tradīcijas Latvijā ir senas un stabilas. Katras rallija sacensības pulcē 20 000 – 50 000 skatītāju,  par ralliju tiek izrādīta arī pastiprināta interese no masu informācijas līdzekļu puses. Brāļi Neikšāni, Jānis Vorobjovs, Ivars Vasaraudzis, Aivis Egle, Jānis Feldmanis – šie uzvārdi vairumā gadījumu šodien komentārus vairs neprasa. Latvijā notiekošajos rallijos startē ne tikai pašmāju sportisti, trasē parasti redzamas arī vairākas ārvalstu braucēju ekipāžas.
Gandrīz visām valsts lielākajām pilsētām  ir bijis gods uzņemt pie sevis kādu no ik gadu notiekošā  rallija čempionāta posmiem, un nu šāda iespēja paveras arī Jēkabpilij.
 Uz Jēkabpili ralliju atvedis neviens cits kā zināmais autosportists, rallija pilots Mārtiņš Svilis. Mārtiņš jau labu laiku tika lolojis ideju sagādāt rallija svētkus savas pilsētas iedzīvotājiem un šogad, biedrībai „SKN Sports” sadarbībā ar pieredzējušajiem Latvijas rallija rīkotājiem „Latvian Baja”, šī ideja tiek realizēta.
 Pašā vasaras sākumā, 4.un 5.jūnijā, pilsēta un tās apkārtne dzīvos zem rallija zīmes, jo tieši Jēkabpilī tiks dots starts Latvijas rallija čempionāta posmam, rallijam „Jēkabpils-Madona 2011”.
Pēc interesanta, līdz šim sportistiem nepazīstama un nebraukta grants ātrumposma, 4.jūnija vakarā sekos lielisks ātruma šovs –ātrumposms pilsētas ielās (tas jāredz ikvienam, jo skaidrs, ka tieši pilsētas ātrumposms pulcē visvairāk skatītāju, līdz ar to arī sportisti te centīsies parādīt savu vislabāko sniegumu). Pirmās rallija dienas emocijas un iespaidus papildinās vasaras nakts ar rallija ballīti.
 Nākamā rallija diena aicinās sportistus un līdzjutējus uz Madonas pusi, kur vairākos ātrumposmos notiks aizraujoša cīņa par to, kurš finišā dzers uzvarētāja šampanieti.
Tiekamies 4.-5.jūnijā rallijā „Jēkabpils – Madona 2011”!Ģirts Avotiņš
Jēkabpils – Madona 2011 preses sekretārs
Tel: 299467027
e-pasts:
girts.avotins@gmail.com

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.