26. maijs – Labestības diena Preiļos

26.05.2011.

 


26. maijs – Labestības diena Preiļos  Mums līdzās dzīvo sirsnīgi, atvērti un iejūtīgi cilvēki, tieši tāpēc jau piekto gadu pēc kārtas notiek labdarības maratons „Labestības diena”. Arī šogad Ziedot.lv, Swedbank un LNT aicina ikvienu piedalīties „Labestības dienā”, vienojoties kopīgā mērķī un palīdzēt smagi slimiem bērniem, ziedojot naudu viņu ārstēšanai. Par savāktajiem līdzekļiem tiek apmaksāti ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi, kas nav ietverti valsts apmaksāto pakalpojumu sarakstā.
Maijā aicinu Preiļu novada iedzīvotājus, pievienoties daudzajiem tūkstošiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri tic labdarības maratona spēkam, un cer kopā paveikt lielas, šķietami neiespējamas, lietas. Labestības diena ir īpaša ikvienam, kurš atbalsta šo tautas kustību un ir atradis iespēju, kā palīdzēt.
  26. maijā plkst. 17.00 ikviens būs gaidīts Preiļos, Kārsavas ielā 4 (laukums pie Preiļu galvenās bibliotēkas) uz labdarības koncertu, kurā aicinu uz brīdi atlikt savas ikdienas rūpes un palīdzēt slimajiem bērniem redzēt, dzirdēt, staigāt un dzīvot.
  No 23. maija līdz 28. maijam var iesaistīties „Labestības dienas” mantu vākšanā un atbalstīt grūtībās nonākušās Preiļu novada ģimenes:
  Ko vāksim: labas lietas un mantas, kuras varētu noderēt citiem (apģērbs, apavi, inventārs bērniem, rotaļlietas, grāmatas, segas spilveni, gultasveļa u.c.);
Kur nodot: Preiļu novada sociālajā dienestā vai Preiļu galvenajā bibliotēkā.


Prāts dara labāku pasauli, bet sirds – mūs pašus!Iveta Stare, Swedbank AS Preiļu filiāles vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 26.05.2011.