Noskaidroti „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011” Preiļos sacensību uzvarētāji

13.05.2011.

 


Noskaidroti „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011” Preiļos sacensību uzvarētāji  Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011 Vislatvijas sacensību tūri turpināja Preiļos  9. maijā ar sacensībām Preiļu rajona bērnu un jauniešu sporta skolā. Piedalīties bija aicinātas komandas no Aglonas, Riebiņu, Līvānu, Preiļu un Vārkavas novada. Bērni, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001. gadā veidoja komandas (komandā 3 meitenes, 3 zēni) un piedalījās sacensībās. Pavisam startēja 8 komandas un individuālie dalībnieki – kopā 52 dalībnieki. Piedalījās komandas no Pelēču pamatskolas, Riebiņu vidusskolas, Preiļu 2. vidusskolas, Dravnieku pamatskolas, Preiļu 1. pamatskolas un Preiļu BJC.
Sacensību rezultāti pilsētas komandu kopvērtējumā:
  1. vieta un izcīnītas tiesības startēt Latvijas fināla sacensībās – Pelēču pamatskolas komandai „Ašie” (Sintija Kudle, Lauma Višņevska, Karīne Kasicke, Lauris Daņivs, Artis Reliņš, Rolands Kivriņš, skolotāja Silvija Rubine).
  2. vieta – Dravnieku pamatskola „Ērgļi” (Amanda Anusāne, Ingūna Brišķa, Marta Mičule, Atis Balodis, Armands Čaunāns, Māris Mičuls, skolotājs Aivars Broks).
 3. vieta – Preiļu 1. vidusskolas komanda „Vinniji Pūki” (Anete Haritonova, Ieva Adamoviča, Paula Linda Liniņa, Aivis Vagalis, Mārcis Adamovičs, Valters Reinis, skolotājs Guntars Ormanis).
Par spicākajiem jeb tiem, kas savākuši visvairāk punktu, apbalvoja – Ingūnu Brišku no Dravnieku pamatskolas komandas „Ērgļi” un Lauri Daņivu no Pelēču pamatskolas komandas „Ērgļi”.
Latvijas fināla sacensības norisinās 3. un 4. jūnijā Engures novadā Klapkalnciema “Ronīšos”, kurās par čempiona titulu cīnīsies 1. vietas ieguvēji no katrām sacensībām.
Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.
Visi sacensību dalībnieki saņēma O!Kartes T-kreklu un Atzinības rakstu, bet uzvarētāji arī diplomus un praktiskas dāvanas.
Jau piekto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kas ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Parīzē, savukārt “If apdrošināšana” rūpējas par sacensību apdrošināšanu.


Par pārējo Latvijas reģionālo sacensību norises laikiem un vietām informāciju var atrast CSDD mājas lapā – www.csdd.lv, sadaļā „Sabiedriskās aktivitātes”. Turpat pieejams arī sacensību nolikums, vērtēšanas kārtība un pieteikuma anketa, informāciju var iegūt arī zvanot un rakstot CSDD Sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei (tālr.: 67025730; e-pasts: Valda.Kjaspere@csdd.gov.lv) vai forums2011@inbox.lv. Visā Latvijā sacensības notiek no 18. aprīļa līdz 25. maijam.


Turpmāko reģionālo sacensību kalendārs:
10. maijs – Aizkraukle
11. maijs – Madona
12. maijs – Valka
13. maijs – Limbaži
16. maijs – Ventspils
17. maijs – Rīga
18. maijs – Jūrmala un Ogre
19. maijs – Ludza
20. maijs – Rēzekne
22. maijs – Jelgava
23. maijs – Valmiera
24. maijs – Bauska
25. maijs – Tukums


Informāciju sagatavoja
Līga Vilciņa
projekta vadītāja
forums2011@inbox.lv;
 mob. 26056013 

Pēdējās izmaiņas: 13.05.2011.