Volejbolistēm 5. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā

12.05.2011.

 


Volejbolistēm 5. vieta Latvijas jaunatnes čempionātā


   2011. gada 08. maijā Daugavpils olimpiskajā centrā noslēdzās volejbola sezona 1996./1997.dz.g. Preiļu BJSS meitenēm. Diemžēl preilietes neparādīja savu labāko sniegumu un ieguva 5. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā.
 Mūsu meitenēm 2010./2011.gada sezona izvērtās īpaši gara un smaga. Pēc rudenī aizvadītajām veiksmīgajām Latvijas kausa izcīņas sacensībām, ne tik labi veicās Latvijas jaunatnes čempionātā. Traumas un slimības vajāja preilietes visa turnīra garumā. Pēc smagajiem pirmajiem diviem posmiem, Preiļos mūsu volejbolistes parādīja fantastisku spēli un iekļuva finālā.
   Finālsacensības notika 07.-08. maijā Daugavpils olimpiskajā centrā. Preilietes uz tām devās nepilnā sastāvā. Traumas dēļ nestartēja pamatsastāva spēlētāja Beāta Petrova-Kolosova un sasirgusī Anastasija Baranova. Traumētas spēlēja Beāte Pudule un Kristiāna Upeniece. Fināls sākās ar spēli pret Daugavpils BJSS volejbolistēm. Diemžēl tika gūts smags zaudējums 0-3. Otrajā dienas spēlē nācās tikties ar Rīgas volejbola skola-1 komandu. Preilietes turpināja neizteiksmīgi spēlēt, bija pazudusi mūsu slavenā kustīgā aizsardzība, uzbrucējas nespēja caursist rīdzinieču aizsardzību un serves lidoja visur, tikai ne laukumā. Atkal zaudējums 0-3! Asaras un dusmas jau ir liekas, cerības iekļūt pirmajā trijniekā gaist kā rīta migla.
 Otrā diena sākas ar smagu uzvaru pār Zvejniekciema vidusskolas komandu 3-2! Cerību dod arī pretinieces, nospēlējot savā starpā ar mums labvēlīgu rezultātu. Spēlē ar Rīgas volejbola skola-2 par čempionēm kļūst Daugavpils BJSS. Diemžēl traumu gūst RVS-2 līdere. Toties mums spēlē ar RVS-2 pietiek ar 2 uzvarētiem setiem, lai iegūtu 3.vietu. Bet…Preiļu volejbolistes nespēj paņemt šo „debesu dāvanu”, kārtējais 0-3 zaudējums RVS-2 komandai. Turnīra tabula rāda vienādu punktu skaitu RVS-1, Zvejniekciema vsk. un Preiļu BJSS, toties pretiniecēm vairāk uzvarētu setu un punktu. Tikai savu nerealizēto iespēju dēļ preilietes paliek piektās no 15 komandām!
   1-Daugavpils BJSS
   2-RVS-2
   3-RVS-3
   4-Zvejniekciema vidusskola
   5-Preiļu BJSS
  Atmetot nost ambīcijas, priecājamies par sasniegto, jo iekļūšana Latvijas komandu spēļu finālā ir panākums mazpilsētu komandām. Paldies arī pārējām meitenēm Renātei Malnačai, Renātei Kozulei, Anželai Ivanovai, Renātei Vaivodei, Anastasijai Lutinskai un Ērikai Gribonikai , kas izturēja šo volejbola maratonu. Par labāko spēlētāju Preiļu komandā tika atzīta Kristiāna Upeniece. Novēlam veiksmīgi noslēgt mācību gadu, atpūsties un jauki pavadīt vasaras brīvdienas. Dažas meitenes sezonu turpinās, startējot Latvijas pludmales volejbola čempionātā un vasaras volejbola TIO kausā. Vēlam veiksmi!


Aldis Upenieks

Pēdējās izmaiņas: 12.05.2011.