<font color=red><b>Atbalstīsim Sabiedriskā centra „Aizkalne” projektu aktīvi radošas vasaras organizēšanai bērniem un jauniešiem</b></font>

02.05.2011.

Biedrība „Sabiedriskais centrs „Aizkalne”” sadarbībā ar Aizkalnes Tautas namu ir iesniegusi projekta pieteikumu Rietumu bankas labdarības fonda (RBLF) kopīgi ar “Latvijas Avīzi” rīkotajam labdarības projektu konkursam “Sprīdis labākai dzīvei”. No 198 iesniegtajiem projektiem žūrija ir izvirzījusi 17 projektus 2. Kārtai. Viens no tiem ir arī mūsu biedrības iesniegtais projekts „Aktīvi radošā vasara bērniem un jauniešiem Preiļu novada Aizkalnes pagastā”. Projektu līdzfinansē Preiļu novada Kultūras centrs.


Šī projekta ietvaros bērniem un jauniešiem tiks piedāvātas dažādas praktiskas nodarbības, kurās būs iespēja apgūt jaunas prasmes, kā arī tiks organizēti dažādi pasākumi, kuros bērni un jaunieši paši piedalīsies pasākumu organizēšanā. Sākoties skolēnu brīvlaikam, jūnijā tiks plānotas radošās darbnīcas un pasākumi. Radošajās darbnīcās mācīsimies apgleznot zīdu, stiklu, gatavot ziepītes un sveces, tapot šallītes, gatavot konfekšu pušķus, apgūsim arī floristikas pamatus, fotografēsim, sportosim, atpūtīsimies dejojot un dziedot, spēlējot interesantas spēles.


Lai tas viss notiktu, ir vajadzīgs Jūsu visu atbalsts, tādēļ lūgums ikvienam atdot savu balsi par projektu „Aktīvi radošā vasara bērniem un jauniešiem Preiļu novada Aizkalnes pagastā”.


Informāciju par konkursu “Sprīdis labākai dzīvei” mājas lapā www.la.lv, tiešā saite http://www2.la.lv/lat/la_lv_iesaka/sprid


Saite uz balsošanas anketu http://www.visidati.lv/aptauja/522383276/1/


Būsim pateicīgi par atbalstu.
Biedrības „Sabiedriskais centrs „Aizkalne” valdes vārdā 
Janīna Beča

Pēdējās izmaiņas: 02.05.2011.