18. – 19. maijā divu dienu seminārs par ZIVSAIMNIECĪBU

18.05.2011.

18.-19. maijā Vasaknos, Zarasu rajons, Lietuva


Seminārs visiem interesentiem ir BEZ MAKSAS.


Daugavpils un Šauļu Universitātes piedāvā visiem interesentiem bezmaksas seminārus par tēmām, kas interesē lauksaimniekus un ar lauksaimniecību saistītos uzņēmējus, kā arī  pašvaldību,  valsts iestāžu darbiniekus un veterinārārstus. 18.-19. maijā Lietuvā Vasaknos (Zarasu rajons) notiks seminārs par zivsaimniecības un akvakultūras tēmām: zivju slimības, slēgtās recirkulācijas sistēmas akvakultūrā, zivsaimniecības objektu organizācijas principi. Lektori – zivsaimniecības speciālisti un praktiķi. Tiks piedāvāta ekskursija pa Vasaknos zivsaimniecību (informācija par zivsaimniecību http://www.vasaknos.lt). Seminārs un naktsmājas viesu namā Vasaknų dvaras http://www.vasaknudvaras.lt, kas atrodas apmēram 70 km no Daugavpils.


Jautājumus par projektu vai semināru var uzdot pa tel. 26465530 vai e-pastu jolanta.bara@biology.lv


Lūdzam pieteikties uz semināru līdz 11. maijam pa e-pastu joint@biology.lv, jo vietu skaits ir ierobežots.


Īsa informācija par projektu:
Daugavpils Universitātes Sistemātiskās bioloģijas institūtā tiek īstenots projekts Vienotais Universitāšu pētījumu un tehnoloģiju centrs uzņēmējiem lauku ekonomikas dažādošanai Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.–2013.gadam ietvaros kopā ar Šauļu Universitāti (Lietuva). Projekta teritorija ir Krāslavas, Daugavpils, Jēkabpils un Preiļu rajoni Latvijā un Utenas, Panevežas un Šauļu rajoni Lietuvā. Projekta periods: 2010. gada janvāris – 2011. gada decembris.


Tiek izveidots vienots pētījumu un tehnoloģiju centrs, kurā visi pakalpojumi būs pieejami abu valstu uzņēmējiem. Pakalpojumi projekta periodā tiek piedāvāti bez maksas, tie ietver precīzu parazitoloģijas analīžu un ģenētisko analīžu veikšanu, augšņu analīzes un konsultācijas netradicionālo kultūru audzēšanai, apzaļumošanai un stādu audzēšanai. Šauļu Universitāte izveidos arī Tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu pēc Daugavpils Universitātes pieredzes.


Tāpat projektā paredzēti pasākumi lauku uzņēmēju informēšanai par pieejamiem inovatīviem pakalpojumiem, tikšanās starp abu valstu uzņēmējiem pieredzes apmaiņai, piedāvātas bezmaksas konsultācijas un semināri mazajās pierobežas pilsētās un ciemos. Semināru cikls sākas 2010. gada novembrī.


Ieguldījums jūsu nākotnē!


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.