No 6. – 7. maijam Ķīpsalā notiks pirmais investīciju forums uzņēmumu un pašvaldību attīstībai “Invest Expo 2011”

06.05.2011.

Speciāls piedāvājums tikai Latvijas pašvaldībām


Atļaujiet Jūs informēt par jaunumu – forums ir kļuvis Jums pieejamāks! Viss foruma saturs – divu dienu praktiskā konference, izstādes ekspozīcija un blakus izvietotā plašā Ķīnas misija –novadu un pašvaldību vadītājiem un darbiniekiem tagad ir apmeklējams uz pusi lētāk – par 35 latiem (plus PVN)!


Protams, kvalitatīva foruma sarīkošanas kopējās izmaksas ir ievērojamas un tāpēc parastā cena vienam apmeklētājam ir noteikta 70 lati. Taču rīkotāji kopā ar foruma vadošo partneri – Latvijas Ekonomikas ministriju – izlēma izveidot speciālu piedāvājumu pašvaldībām. Mēs zinām plānoto saturu un saprotam, ka „Invest Expo” ir tas nepieciešamais stimuls un informācijas avots tieši tagad; tāpēc mēs vēlamies, lai pēc iespējas vairāk Latvijas pašvaldību cilvēki varētu izmantot iespēju un veicinātu ekonomisko aktivitāti Latvijas reģionos!


Foruma apmeklētājs saņem iespēju piedalīties divu dienu konferencē „Investīciju iespējas Latvijā un Baltijas valstīs” – maksimāli praktiskas tēmas no labākajiem ekspertiem! Konferenci atklās Latvijas Republikas Ekonomikas ministrs Artis Kampars un Rīgas Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Konferencē uzstāsies praktiskie eksperti no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, kā arī banku sektora un investīciju fondu pārstāvji, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas speciālisti, kā arī jurisprudences eksperti un pašvaldību pārstāvji.


Tāpat foruma apmeklētājs saņem pilnu kontaktu bāzi un kontaktu vides lietošanas iespēju forumā, iespēju apmeklēt gan „Invest Expo”, gan „China Business Days” izstādes, kā arī sertifikātu par piedalīšanos. Cenā ir iekļautas arī pusdienas, kafijas pauzes un piektdienas vakara kokteiļa pasākums. Foruma apmeklētājiem no tālākām Latvijas vietām piedāvājam izdevīgākas iespējas nakšņošanai viesnīcā.


Konferences programmu, Ķīnas uzņēmēju sastāvu un intereses Latvijā u.c. derīgu info par „Invest Expo” skatiet mājaslapā www.bt1.lv/investexpo


Lai izmantotu šo speciālo piedāvājumu, zvaniet mums darba laikā pa tālr.: 67067561!


Un vēl – aiciniet līdzi sava novada, pašvaldības uzņēmējus! Viņiem arī būs ārkārtīgi derīgi uzzināt, iedvesmoties un iegūt jaunus kontaktus un finanšu iespējas, risinājumus. Tāpēc aicinām Jūs izplatīt viņiem ziņu par šo forumu – norises datumi tuvojas strauji!


Forumu rīko BT 1 sadarbībā ar Shenyang Sub-Council of China Council for the Promotion of International Trade, Liaoning Asia & Pacific International Cooperation and Exchange Center, Latvijas Republikas Ekonomikas ministriju, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju, Rīgas domi, Jelgavas domi, “airBaltic”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, “Diplomatic Economic Club”, “Islande Hotel” un Trasta komercbanku.


 

Pēdējās izmaiņas: 06.05.2011.