Preiļu volejbolistēm pēdējais starts 2010./2011. gada sezonā

07.05.2011.

Latvijas jaunatnes čempionāta 1. līgas noslēguma finālsacensībām gatavojas Preiļu BJSS 1996./1997.dz.g. volejbolistes. Šajā rudens-pavasara sezonā ieguldīts milzīgs treniņu darbs, kas nesa savus augļus. Novembrī iegūta 3. vieta Latvijas volejbola federācijas kausa izcīņā, kā arī daudzas godalgotās vietas reģionālajās sacensībās. Sezona šogad sanāca īpaši gara. Meitenes intensīvus treniņus uzsāka pagājušā gada augusta mēnesī un tikai šī gada 07.-08. maijā Daugavpilī noslēgs 2010./2011. gada sezonu.


Šai vecuma grupai sacensības saplānotas ar neattaisnoti garām pauzēm starp sacensību posmiem. Kā atzīst trenere Zoja Jakimova, noturēt labu sagatavotības līmeni visa gada garumā ir ļoti grūti, pat neiespējami. Meitenes ir pārgurušas, tuvojas saspringtākais skolas noslēguma mēnesis un laukā spīd tik silta, ilgi gaidītā saulīte…Bet ir jāsaņemas sezonas svarīgākajam startam- Latvijas jaunatnes čempionāta finālam! Esam iekļuvuši Latvijas piecu labāko komandu skaitā, kas savā starpā izspēlēs Latvijas čempionu titulu.


2011. gada 07.-08. maijā Daugavpilī nāksies mēroties spēkiem ar Rīgas volejbola skola-2, Daugavpils BJSS, Zvejniekciema vidusskolas un Rīgas volejbola skola-1 komandām. Par iespējamajiem rezultātiem grūti spriest, bet mērķis kā vienmēr augsts-pirmais trijnieks! Viss ir pašu meiteņu rokās un galvās. Ja spēs saņemties un noskaņoties uzvarai viss ir iespējams!


Vēlam veiksmi un izturību! Par spēļu grafiku ziņosim vēlāk, bet kā vienmēr ceram uz mūsu līdzjutēju atbalstu-Daugavpils jau nav aiz kalniem!


Aldis Upenieks


 

Pēdējās izmaiņas: 07.05.2011.