27. un 28.aprīlī Latgalē notiks semināri par mājokļu renovāciju

27.04.2011.

Šī gada 27.aprīlī un 28.aprīlī trīs Latgales pilsētās – Līvānos, Daugavpilī un Rēzeknē – notiks semināri par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju un ERAF līdzfinansējuma 50% vai 60% apmērā piesaistes iespējām.


Semināra dalībnieki tiks informēti par ES struktūrfondu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem un aktualitātēm. Pasākuma laikā tiks pastāstīts arī par ēku siltināšanas ieguvumiem un par to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Tāpat tiks runāts arī par biežāk pieļautajām kļūdām projektu sagatavošanā un ieviešanā. Šajos semināros renovācijas projektu īstenošanas pieredzē dalīsies SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pārstāvis Oļegs Kukuts. 


Seminārs Līvānos notiks 27.aprīlī plkst. 10:00 Līvānu inženiertehnoloģiju un inovāciju centrā (Līvāni, Domes iela 3).  Pasākumā piedalīsies arī Līvānu novada Domes priekšsēdētājs Jānis Vaivods.


Seminārs Daugavpilī notiks 27.aprīlī plkst. 16:00 Daugavpils pilsētas Domes telpās  (Daugavpils, Krišjāņa Valdemāra ielā 1).


Seminārs Rēzeknē notiks 28.aprīlī plkst. 10:00 Rēzeknes novada Domes telpās (Atbrīvošanas aleja 98). Seminārā piedalīsies Rēzeknes pilsētas Domes Projektu un investīciju pārvaldes vadītājas p.i. Inese Haite.


Uz semināriem tiek aicināti māju apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības un dzīvokļu īpašnieki.


Seminārus organizē Ekonomikas ministrija (EM) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru, Līvānu novada Domi, Rēzeknes  pilsētas Domi un Daugavpils pilsētas Domi informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros.


Kā informēts iepriekš, līdz š.g. 7.jūnijam LIAA un EM organizēs kopumā 21 semināru. Nākamie pasākumi notiks 10.maijā – Ventspilī un Talsos, 17.maijā – Dobelē un Vecumniekos,  24.maijā – Madonā un Cēsīs, 26.maijā – Jūrmalā, 31.maijā – Liepājā un Saldū un 7.jūnijā – Jēkabpilī un Salaspilī.


Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240. Semināra dienas kārtība publicēta EM mājas lapā internetā. Semināri ir bezmaksas.


Par aktivitāti
Eiropas Savienības aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 44, 34 milj. lati.


Informācija par aktivitāti ir pieejama LIAA mājas lapas www.liaa.gov.lv sadaļā „ES fondi”. Klienti par neskaidrajiem jautājumiem ir aicināti vērsties LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā pa tālruni 67039499, klātienē – Pērses ielā 2, Rīgā (1.stāvā) vai e-pastu – jautajumi@liaa.gov.lv.


Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter – twitter.com/siltinam.


Evita Urpena
Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
67013193


 

Pēdējās izmaiņas: 27.04.2011.