Piešķir līdzekļus ugunsgrēkā cietušās sociālās mājas remontam

15.04.2011.

2011. gada 8. aprīļa naktī sociālās mājas Raiņa bulvārī 25 trešajā dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks. Pēc izsaukuma saņemšanas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki operatīvi ieradās notikuma vietā un uzsāka dzēšanas darbus. Ugunsgrēkā cieta, ar dūmiem saindējās, viena no mājas iedzīvotājām, kura tika nogādāta slimnīcā. Ugunsgrēka rezultātā izdega trešā dzīvokļa sienas, griesti, grīda, logi, durvis, izdega priekštelpa- koridors un cieta arī blakus esošais dzīvoklis.


Tā kā šajā mājā atrodas vēl pieci sociālie dzīvokļi, bet ugunsgrēkā tika sabojāts arī mājas jumts, kas varēja radītu problēmas arī pārējiem iemītniekiem, bija nepieciešams pēc iespējas ātrāk novērst bojājumus.


Šī gada 15. aprīlī tika sasaukta novada domes ārkārtas sēde, kurā deputāti izskatīja jautājumu par līdzekļu piešķiršanu ēkas remontam. Izskatot vairākus risinājuma variantus, deputāti nolēma mājas Raiņa bulvārī 25 remontdarbu veikšanai iedalīt Ls 2000. Līdzekļus veicamo darbu apmaksai piešķīra no domes budžeta sadaļas „Izdevumi neparedzētiem gadījumiem”.


Ēkas sabojātais jumta segums jau ir atjaunots. Aprīļa beigās- maija sākumā tiks veikta arī elektroinstalācijas atjaunošana, koridora remonts, izdegušo logu un durvju nomaiņa, kā arī tiks pielabota un nokrāsota ēkas ārējā fasāde.

Pēdējās izmaiņas: 15.04.2011.