„Eurika” aicina uzņēmumus un privātpersonas dot iespēju grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem priecīgi sagaidīt vienus no nozīmīgākajiem latviešu gadskārtu svētkiem – Lieldienas

19.04.2011.

Skolēnu biedrība „Eurika” aicina uzņēmumus un privātpersonas pirms diviem gadiem uzsāktā labdarības projekta „Pabarosim bērnus!” ietvaros dot iespēju grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem priecīgi sagaidīt vienus no nozīmīgākajiem latviešu gadskārtu svētkiem – Lieldienas. Vairāk šeit–>


Gada laikā kopā ar domubiedriem un atbalstītājiem ar pārtikas paciņām esam palīdzējuši vairākiem simtiem ģimeņu visā Latvijā. Tās nav tikai ģimenes ar bērniem, kuru vecāki šī brīža ekonomiskās situācijas rezultātā ir palikuši bez darba un iztikas līdzekļiem, bet arī vientuļie cilvēki, kuriem pēc obligāto maksājumu veikšanas nepaliek naudas ēdienam. Vairāk šeit–>


Pateicoties komercsabiedrībām „Hanzas Maiznīca” un „Laima”, kā arī atsaucīgu cilvēku saziedotajiem 406 latiem šā gada februārī, kādu brīdi par izsalkumu ļāvām nedomāt 70 ģimenēm – pasmaidīt 251 bērnam.


Esam ļoti pateicīgi arī cilvēkiem no Norvēģijas, kuri palīdz Latvijas ģimenēm. Pateicoties norvēģiem, vairākas ģimenes diendienā ir paēdušas, bērni ir izglītoti, apģērbti un apgādāti ar citām ikdienā nepieciešamām lietām.


Par trūcīgajām ģimenēm mēs uzzinām Latvijas novadu Sociālajos dienestos, kā arī no vietējiem cilvēkiem pašvaldībās. Par saziedotajiem līdzekļiem iegādājamies pārtiku, un ar savu transportu to izvadājam.


Saskaņā ar tradīcijām Lieldienu īpašie ēdieni ir apaļi un sauli simbolizējoši: vārītas olas, zirņi, plāceņi. Ēdieni galvenokārt ir no labības produktiem un piena, tāpēc Lieldienu palīdzības grozu plānojam pildīt ar putraimiem, griķiem, makaroniem, kartupeļiem, maizes klaipiņiem, pienu un kādiem saldiem kārumiem.


Aicinām ikvienu labas sirds cilvēku iesaistīties projektā „Pabarosim bērnus!” un atbalstīt tos, kuriem palīdzība nepieciešama nekavējoties! Uzņēmumi, kuriem ir iespēja piešķirt savu produkciju, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni 29828387.
Tāpat aicinām atsaukties privātpersonas, kurām būtu vēlme dalīties ar kādu saimniecībā noderīgu lietu vai ko izaudzētu dārzā, nogādājot to pašiem mūsu ieteiktajām ģimenēm vai ar „Eurika” starpniecību.


Kā arī ikviens var zvanīt uz tālruņa numuru 90006584, tādējādi 1 lats nonāks ziedojumu kontā. Ja vēlaties ziedot lielāku naudas summu, to iespējams izdarīt ar mūsu mājas lapas starpniecību www.eurika.lv vai pārskaitot uz norēķinu kontu biedrībai „Eurika”, reģ.nr.: 40008113485, AS Swedbank, HABALV22, konta nr. LV98HABA0551016777216.


Būsim priecīgi un pateicīgi par katru atsaucīgo mūsu valsts iedzīvotāju, kurš radīs iespēju nodrošināt mazāk turīgās ģimenes ar elementāro – ēdienu – gan šodien, gan arī turpmāk! Vairāk šeit–>


Biedrība „Eurika” ir dibināta 2004. gadā. Līdz šai dienai tā ir izveidojusies par organizāciju, kurā iesaistīti bērni no visas Latvijas. Sākotnēji vairāku gadu garumā biedrība darbojās, vācot bērnu zīmējumus, no kuriem tika veidotas Ziemassvētku apsveikuma kartītes. Tās tika pārdotas visiem interesentiem, bet iegūtie līdzekļi nokļuva Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā nepieciešamās aparatūras iegādei. Biedrība „Eurika” ir sabiedriskā labuma organizācija, kura realizē virkni labdarības un skolēnu izglītošanas projektus.


Pateicībā,
Matīss un Oskars Barkovski,
biedrības „Eurika” dibinātāji

Pēdējās izmaiņas: 19.04.2011.