Uzaicinājums piedalīties uzņēmēju delegācijā tirdzniecības misijā uz Seulu, Dienvidkoreju šī gada 7.-12. jūnijā

19.04.2011.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk LIAA) aicina Jūs piedalīties tirdzniecības misijā uz Seulu, Dienvidkoreju šī gada 7.-12. jūnijā. Tirdzniecības misijas darba programma tiks gatavota ciešā sadarbībā ar LIAA partnerinstitūcijām Korejā.
 
No 9.-11. jūnijam Korejā notiek „Importa preču gadatirgus 2011”. Izstādes laikā plānots organizēt Latvijas – Korejas biznesa semināru un kontaktbiržu. Vadoties pēc Latvijas uzņēmēju un Korejas puses interesēm, ir iespējami arī citi pasākumi, piemēram, darba grupu tematiskās tikšanās. Sīkāk par vizītes galvenajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikuma saņemšanas un apkopošanas.
 
Uzņēmēji sedz ar tirdzniecības misiju saistītos izdevumus (aviobiļetes, naktsmītnes, vietējais transports un līdzīgus organizatoriskos izdevumus), šie izdevumi tiks precizēti un paziņoti vizītes potenciālajiem dalībniekiem. Iespējamais lidojuma grafiks:
Izlidošana no Rīgas: 07.06.2011
Atgriešanās Rīgā:12.06.2011
Aptuvenā aviobiļetes cena ir 900 EUR – 1500 EUR (atkarībā no lidojuma)

 
Lūdzu ieinteresētos Latvijas uzņēmējus dalībai tirdzniecības misijā uz Seulu pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm pēc iespējas ārtāk, bet ne vēlāk kā līdz 2011. gada 27. aprīlim, aizpildot dalībnieku pieteikuma anketu (anketa atrodama: http://www.liaa.gov.lv/lv/sakumlapa/pasakumi/junijs/dkoreja/pieteikuma_anketa/ ). Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un dalības noteikumiem informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.
 
Latvijas uzņēmumiem ir iespēja piedalīties Korejas importa preču gadatirgū arī kā dalībniekiem ar savu stendu individuāli organizējot savu dalību un izmaksas. (Ar dalību izstādē saistītos izdevumus daļēji ir iespējams segt no Struktūrfondu programma „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.)
Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Korejas Importētāju asociāciju (KOIMA) un paredz ap 240 izstāžu stendus, kas aizņem 5,184m2. Izstādē piedalīsies ārvalstu uzņēmumi, Korejas importētāji, ārvalstu eksporta asociācijas un organizācijas. Vairāk informācijas Korejas importa preču gadatirgus mājas lapā: http://www.igf.co.kr/english/main/index.asp
Lai piedalītos un apmekētu izstādi, lūdzu veiciet online reģistrāciju izstādes mājas lapā līdz š.g. 20.aprīlim.
 
Korejas importa preču gadatirgū ir pārstāvētas sekojošas nozares:
-Pārtika un dzērieni;
-Bērnu preces;
-Preces mājai;
-Tualetes un vannas istabas piederumi;
-Rotaslietas un aksesuāri;
-Sports un atpūta;
-Elektronika un elektrotehnika;
-Instrumenti;
-Tūrisma un ceļojuma pakalpojumi u.c.
 
Aizpildīto anketu par dalību tirdzniecības misijā lūdzu sūtīt uz e-pastu: valsts.vizites@liaa.gov.lv, kā arī oriģinālu, lūdzu, nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442)
 
 
Ar cieņu,
Baiba Bērziņa
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)
Eksporta veicināšanas nodaļa
Projektu vadītāja
Birojs: Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālr.: +371 6703 9409
Mob.tālr.: +371 2649 7485
Fakss: +3716703 9401
E – pasts:
baiba.berzina@liaa.gov.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 19.04.2011.