14. aprīlī Preiļu Galvenajā bibliotēkā atklās Bērnu un jauniešu centra izstādi „Vai tu zini…?”

14.04.2011.

Preiļu Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā 14. aprīlī plkst.15.00 notiks Preiļu novada bērnu un jauniešu centra (savējiem – Namiņš) audzēkņu darbu izstādes “Vai tu zini…?” atklāšana.


Izstāde būs skatāma līdz 29. aprīlim.


Ar saviem darbiem izstādē piedalās keramikas pulciņa, hobijdarbnīcas, origami pulciņa, dizaina studijas, darbnīcas „Es protu!”, interjerdizaina pulciņa un tehniskās jaunrades pulciņu – „Loģiskās rotaļlietas”, „Vēsturiskie modeļi un maketi”,  „Tehniskā modelēšana” audzēkņi.


Izstādes mērķis ir sniegt mazu ieskatu paveiktajā un rosināt uzzināt kaut ko vairāk par Namiņa audzēkņu ikdienu.


Vai tu zini?! – Namiņā 2010./2011.mācību gadā 32 dažādās interešu izglītības programmās darbojās vairāk nekā 500 Preiļu novada bērni un jaunieši.
Vai tu zini?! – Namiņā ir forši, jo šeit var taisīt kaut ko, dejot, dziedāt un te ir jautri. Es namiņam novēlu lai visiem izdodas jautri pavadīt laiku. (Patrīcija Agnija Pūdže).
Vai tu zini?! – Vispieprasītākais pulciņš ir Angļu valodas pulciņš (87 audzēkņi).
Vai tu zini?! – Namiņš dod iespēju lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Namiņā es varu radoši izpausties. Namiņu apmeklēju jau 13 gadus. (Sintija Erte)
Vai tu zini?! – Namiņš ļauj bērniem attīstīt savas prasmes, talantus no pašas bērnības. Šeit viss notiek pozitīvā gaisotnē. Visi ir laipni un atsaucīgi (Elīna Dūda)
Vai tu zini?! – ar 2011.gada 5.maiju sākas audzēkņu uzņemšana 2011./2012.mācību gada interešu izglītības programmās. Plašāka informācija www.pbjc.edu.lv.
 Vai tu zini?! –  Mēs – Namiņa ļaudis – Tevi gaidām. Nāc, pievienojies mūsu saimei.


Vēl vairāk Jūs uzzināsiet maijā, kad piedāvāsim apskatīt Gada noslēguma izstādi, kas būs skatāma no 2011. gada 17. maija līdz 3. jūnijam Preiļu novada bērnu un jauniešu centrā, Kooperatīva ielā 6 (4.stāvā).


 

Pēdējās izmaiņas: 14.04.2011.