Noslēdzies Latgales atklātais čempionāts galda tenisā

10.04.2011.

Šī gada 10. aprīlī noslēdzās 2011. gada Latgales atklātais čempionāts galda tenisā. Čempionāts tradicionāli notiek trīs kārtās un uzvarētāji tiek noteikti vadoties no divu kārtu labākajiem rezultātiem. Šogad čempionātā kopumā piedalījās 54 dalībnieki, kuri pārstāvēja Bausku, Jūrmalu, Rīgu, Aizkraukli, Jēkabpili, Daugavpili, Rēzekni, Krāslavu, Līvānus un Preiļus.

Par Latgales čempionu galda tenisā šogad kļuva preilietis Emīls Lutinskis, kuru trenē Anatolijs Isajevs. 2. vietu izcīnīja rīdzinieks Uģis Plikgalvis, 3. vietā preilietis Oļegs Burjakovs.

Latgales čempiona tituli tika izcīnīti arī trīs veterānu grupās. Kopvērtējumā veterāniem 40 – 50 pirmā vieta Jurijam Šmagram no Daugavpils, 2. vieta Anrijam Bergam no Rīgas, bet 3. vieta Andrim Krūmiņam no Jēkabpils. Grupā 50 – 60 pirmā vieta Bruno Losānam no Rēzeknes, 2. vieta Viktoram Martinovam no Preiļiem, 3. vieta Staņislavam Šurpickim no Aizkraukles. Grupā 60+ pirmo vietu ieņēma Andrejs Rešetņikovs no Rēzeknes, 2. vieta Pāvelam Koņuhovam no Līvāniem, 3. vieta Voldemāram Limanim no Preiļiem.