Preiļu skolēniem 5. vieta „Lāses kauss 2011”

09.04.2011.

9. aprīlī Rīgā Skonto olimpiskajā sporta hallē noslēgušās „Lāse 2011” volejbola kausa izcīņas finālsacensības vispārizglītojošo skolu komandām. Preiļu 1. pamatskolas un Preiļu Valsts ģimnāzijas meiteņu komandas savās vecuma grupās izcīnīja 5. vietas, savukārt Preiļu 1. pamatskolas zēni palika 24. vietā.


Preilietes turnīru uzsāka pārliecinoši. Savās priekšsacīkšu apakšgrupās ieguva 1. vietu, uzvarot 4 spēles pēc kārtas.


Sekojošos pusfinālos kļūdīties un zaudēt nedrīkstēja. Pirmās spēles tika uzvarētas. Diemžēl izšķirīgajās spēlēs par iekļūšanu finālā mūsu meitenēm pietrūka psiholoģiskās sagatavotības. Pamatskolas volejbolistes, kas šādā sastāvā turnīrā piedalās pirmo reizi, spēles pirmajās minūtēs nokļuva zaudētājās 0:8 un atlikušajā spēles laikā „izlieto ūdeni sasmelt atpakaļ” vairāk nepietika laika – zaudējums 13:16. Savukārt ģimnāzistes nespēja noturēt rezultātu 10:6 un spēli zaudēja 14:12.


Spēlēs par 5.-8. vietu tika pārliecinoši iegūta 5. vieta no 30 komandām. Relatīvi šo rezultātu jāuzskata par panākumu, bet faktiski pēc sava potenciāla mūsējās bija pirmā trijnieka cienīgas. Pamatskolas zēniem bija grūti cīnīties ar citu skolu volejbolistiem, kur ir spēcīgas vīriešu volejbola tradīcijas.


Apsveicam un novēlam veiksmi nākošgad! Ceram, ka iegūtā pieredze un labvēlīgā vecuma grupu sadale, ļaus cīnīties par visaugstākajām vietām!Aldis Upenieks

Pēdējās izmaiņas: 09.04.2011.