Pavasara pali arī Preiļu novadā

11.04.2011.

Arī šajā pavasarī pali nav gājuši secēm Preiļu novadam. Daudzviet novada lauku teritorijās ir apgrūtināta transporta kustība, jo kūstošais sniegs un lietus ir izšķīdinājis grants un zemes seguma ceļus un ir izveidojušās bedres, dažās vietās palu ūdeņi ir izskalojuši atsevišķu ceļu posmus, dažviet ir applūduši piebraucamie ceļi, kā arī ūpju un ezeru krastu zemākās vietas.


Pagājušajā nedēļā palu ūdeņi izskaloja ceļa Vaivodi – Līči posmu Preiļu pagastā, ceļa Rinči – Gorliški – Raudauka posmu Aizkalnes pagastā, ceļa Nīdermuiža – Omolka- – Ārdava posmu (nav izbraucams posms no Nīdermuižas līdz Livmaņu krustojumam) un ceļa Gubaniški – Lielie Livmaņi posmu (pagaidām izbraucams) Pelēču pagastā. Pavasara pali ir skāruši arī pilsētu, kur vairākās zemākajās vietās ir applūduši privātmāju pagalmi un dārziņi, izskalota ir arī Robežu iela.


Bīstamajās vietās ir uzstādītas brīdinājuma zīmes, kā arī tiek uzraudzīta situācija arī citviet. Izskaloto ceļu posmu atjaunošanas darbi tiks uzsākti tiklīdz būs krities ūdens līmenis un būs piemēroti laika apstākļi.


 


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.