8. aprīlī Preiļu novada Sociālā dienesta sociālās virtuves telpās atsākta Eiropas Komisijas pārtikas paku izsniegšana trūcīgajām personām

08.04.2011.

Pēc ilgāka pārtraukuma trūcīgajiem atkal ir iespēja saņemt Eiropas Komisijas pārtikas pakas. 8. aprīlī saņemts pirmais sūtījums šajā gadā un uzsākta paku izsniegšana.


Pārtikas pakas saturs: miežu putraimi – 0.5 kg; četrgraudu pārslas – 1 kg; auzu pārslas – 0,5 kg, kviešu milti – 1 kg; vājpiena pulveris – 0,2 kg un piens ar tauku saturu 2 % – 1 litrs (uz pakas iepakojuma ir norādes “EK” atbalsts, “bezmaksas” un Eiropas Savienības karoga attēlojums).


Tiesības saņemt pārtikas produktu paku ir ģimenēm vai atsevišķi dzīvojošām personām, kuras ir atzītas par trūcīgām saskaņā ar normatīvajiem aktiem par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu (2010. gada 30. marta Ministru kabineta noteikumi Nr.299). Pārtikas paka paredzēta katram ģimenes loceklim vai atsevišķi dzīvojošai personai. Pārtikas paku var saņemt 1 reizi mēnesī, uzrādot Preiļu novada Sociālā dienesta izsniegto trūcīgās ģimenes (personas) izziņu. Bez atbilstošas izziņas uzrādīšanas pārtikas paku nav iespējams saņemt.


Pārtikas pakas izsniedz Latvijas Sarkanā Krusta Preiļu komitejas pārstāvis Preiļu novada Sociālā dienesta sociālās virtuves telpās otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.


Informāciju sagatavoja
Preiļu novada
Sociālā dienesta vadītājas vietniece
Anita Gāga

Pēdējās izmaiņas: 08.04.2011.