Par preču zīmes “Latvijas produkts” ieviešanu

07.04.2011.

Pašreiz Latvijas likumdošana ir pietiekoši izplūdusi un nekonkrēta attiecība uz atbalstu, kāds tiek nodrošināts precēm un pakalpojumiem, kas ražoti Latvijā. Bieži vien par vietējām tiek uzskatītas produkti, kuru izejvielas ir ievestas, tik vien kā pieliekot latvisku etiķeti. Tas patērētājiem rada greizu priekšstatu un maldina, kā arī liedz patiesajiem vietējiem ražotājiem būt konkurētspējīgiem un attīstīties.


Lai apliecinātu Latvijas vietejo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju kvalitāti ir izveidota preču zīme “Latvijas produkts”, kuru iespējams saņemt precēm vai pakalpojumiem, kuru tapšanā lielākā pievienotā vērtība (vismaz 51%) radīta Latvijā.


Lai preču zīme iegūtu atpazīstamību un kalpotu tās mērķiem – paaugstinātu vietējo ražotāju konkurētspēju, apliecinātu produktu kvalitāti un ļautu patērētajiem izdarīt izvēli par labu Latvijas produktiem – informējam par iespēju uzņēmumiem iesaistīties preču zīmes programmā.


Piedāvājam divas dalības formas:
1) Uzņēmumiem, kas vēlas sevi apliecināt, tiek dota iespēja kļūt par preču zīmes “Latvijas Produkts” atbalstītāju, finansiāli atbalstot preču zīmes ieviešanu, reklāmas un publicitātes kampaņas realizāciju. Uzņēmumam tas dotu reklāmas un publicitātes iespējas, demonstrējot sevi kā atbildīgu uzņēmumu, kam rūp Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstība.
2) Latvijas ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, kas atbilst kritērijiem (lielākā pievienotā vērtība (vismaz 51%) radīta Latvijā), var pieteikties preču zīmes “Latvijas produkts” saņemšanai.


Lai pieteiktos izvērtējumam un preču zīmes saņemšanai, lūdzu, aizpildiet pielikumā esošo pieteikuma anketu (DOC).


Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem un izskatīsim sadarbības iespējas.


Papildus informācija:
Birojs “Latvijas Produkts”
Tālrunis 26831571
info@latvijasprodukts.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.