ERGO apdrošināšanas sabiedrībā Baltijā darbu uzsāk jauna valdes locekle

31.03.2011.

Par ERGO apdrošināšanas sabiedrību Baltijā jauno valdes locekli no 1.aprīļa kļuvusi Mārika Līvamegi (Maarika Liivamägi), kas būs atbildīga par pārdošanu un mārketingu Baltijā. Uzsākot darbu ERGO, jaunā vadītāja izvirza vairākas prioritātes Baltijā: pārdošanas kanālu stiprināšana un tirgus daļu palielināšana.


Informē Mārika Līvamegi (Maarika Liivamägi): „Iespēja pievienoties ERGO kā vienam no vadošajiem apdrošināšanas tirgus spēlētājiem Baltijā ir izaicinājums. Esmu pārliecināta, ka mana ilggadējā starptautiskā pieredze finanšu jomā palīdzēs turpināt ERGO iepriekšējos gados uzsākto veiksmīgo attīstības kursu. Par savu uzdevumu uzskatu arī turpmāk nodrošināt profesionālu un ilgtspējīgu attīstību, pārdošanas kanālu stiprināšanu un ERGO tirgus daļu palielināšanu.”


M.Līvamegi (M.Liivamägi) kopš 2006.gada strādāja SEB grupā Igaunijā kā valdes locekle, kas bija atbildīga par SEB dzīvības un pensiju produktu pārdošanu un mārketingu. M.Līvamegi pārzina pan-Baltijas biznesa pieeju un ir guvusi pieredzi strādājot starptautiskās komandās ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Polijā, Ukrainā, Krievijā, Zviedrijā, Somijā un ASV.
Mārika Līvamegi kā jaunā ERGO apdrošināšanas sabiedrību Baltijā valdes locekle tika apstiprināta šī gada 15.martā ERGO Padomes sēdē.


Par ERGO apdrošināšanas grupu
ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas darbojas dzīvības,  nedzīvības, veselības un pensiju apdrošināšanas segmentos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Baltijas valstīs ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei uzticas vairāk kā 400000 klientu.
ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošināšanas Grupā, kas ir viena no Eiropas lielākajiem grupām, kas apvieno 135 apdrošināšanas sabiedrības 30 pasaules valstīs un apkalpo vairāk kā 40 miljonus klientu. ERGO Apdrošināšanas Grupas akcionārs ir Munich Re, kas ir viena no pasaulē vadošajām pārapdrošināšanas un risku apdrošināšanas sabiedrībām.Inese Kronberga
ERGO Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.