Jaunietes saglabā vietu 1. līgā

23.03.2011.

Preiļu BJSS 1992./1994.dz.g. „A” grupas jaunietes izcīnīja 7. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā (LJČ) volejbolā. 23. un 24. martā Zaķumuižā meitenes izspēlēja 5 komandu turnīru par palikšanu LJČ 1. līgā un sadalīja 6.-10. vietu. Pirmo trīs vietu ieguvējas nākošgad spēlēs spēcīgākajā līgā. Uzdevums preilietēm bija grūts, jo mūsu komandā pārsvarā spēlē 1993./1994.dz.g. jaunietes. Toties rūdījums, ko šogad ieguva spēlējot ar vecākām pretiniecēm, nākošgad būs noteicošais cīņā par visaugstākajām vietām.

Turnīrs sākās ar spēli pret Liepājas sporta spēļu skolas audzēknēm. Mūsu jaunietes parādīja ļoti labu spēli un pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 3:0. Nākamā spēle pēc 4 stundu pārtraukuma ar Rīgas volejbola skola-4. Ilgais pārtraukums un „īsais” rezervistu soliņš neļāva mūsu komandai saglabāt noskaņojumu un koncentrāciju, līdz ar ko līdzvērtīgā spēlē zaudējums 1:3.

Otrās dienas rīts nāk ar atziņu, ka vēl visas komandas saglabā cerību iekļūt labāko trijniekā. Tāpēc katra spēle, sets un punkts ir „zelta” vērts. Meitenes to saprot un dodas cīņā pret Gulbenes BJSS. Uz laukuma izvēršas spraiga cīkstēšanās, kas galu galā noved pie pelnītas uzvaras ar rezultātu 3:0!

Pēdējā spēle pret mājiniecēm – Ropažu novadu ir ļoti svarīga. Jāuzvar vismaz 1. sets, lai iekļūtu laimīgajā trijniekā. Mūsu jaunietes spēli sāk ļoti pārliecinoši, uzvarot pirmos divus setus. Nometušas atbildības nastu, trešajā tiek nejauši zaudēts. Bet pēdējā setā „pieliek punktu” šīs sezonas svarīgākajām sacensībām- 3:1!

Līdz ar to iegūta 7. vieta LJČ, saglabāta vieta pirmajā līgā un iegūta pārliecība savos spēkos. Mums ir ļoti laba, saliedēta un stipra komanda – Sintija Ondzule, Katrīna Strode, Iluta Urka, Kristīne Ivanova Evita Gribuška, Lāsma Pelše, Laura Mežinska, Ingūna Šņepste, Līga Mūrniece, Ieva Gribuste, Kristīne Litavniece, Laima Mukāne un Laura Vilcāne. Mēs ceram, ka arī turpmāk mūsu meitenes priecēs ar skaistām spēlēm un uzvarām! Apsveicam!