No 15. aprīļa līdz 15. maijam jau ceturto reizi pēc kārtas norisināsies akcija “Tīrības dienas”

15.04.2011.


No 15. aprīļa līdz 15. maijam jau ceturto reizi pēc kārtas norisināsies akcija “Tīrības dienas”, kad uzņēmumu, iestāžu un organizāciju pārstāvji un iedzīvotāji vienosies kopīgā darbā, sakopjot Latviju.


Šobrīd notiek nopietna gatavošanās pavasara akcijai, paplašinot sadarbību ar pret vidi atbildīgiem uzņēmumiem, kas vēlas palīdzēt, veicot organizatoriskos darbus un jau sākot apzināt teritorijas, kurām uzkopšana būs vajadzīga visvairāk. Aprīļa beigas un maija sākums būs laiks, kad uzņēmumu, iestāžu kolektīvi un ikviens iedzīvotājs varēs iesaistīties Latvijas sakopšanā – sākot ar savu pagalmu un beidzot ar kopīgi lietotām atpūtas vietām – mežiem, upmalām vai pļavām.


Akcijas “Tīrības dienas” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem. Tāpat akcijā iesaistīties aicināti uzņēmumi, simboliski kopīgiem spēkiem iztīrot Latviju no krīzes putekļiem. Paralēli talku organizēšanai, iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties netīro, piemēsloto vietu apzināšanā, par tām informējot plašāku sabiedrību, tādējādi liekot noteikto teritoriju apsaimniekotājiem būt aktīvākiem kārtības uzturēšanā.


Akcija norisināsies jau ceturto reizi un ir izpelnījusies lielu sabiedrības, uzņēmumu un mediju uzmanību un atzinību. Tāpat atzinību par akcijas norisi iepriekš izteikusi Vides ministrija, Rīgas dome un citas pašvaldības, kas par apsveicamām uzskata iedzīvotāju un uzņēmumu rūpes par vides sakopšanu.


“Latvijas daba ir ne tikai avots, kur mums pašiem smelties iedvesmu un enerģiju jauniem sasniegumiem, bet arī apskates objekts, kas var piesaistīt ārvalstu tūristus. Mums ir dotas lieliskas upes, skaisti krasti, taču, lai tos saglabātu arī nākamajām paaudzēm, mums daudz vairāk ir jādomā, kā uzvedamies, izejot dabā. Uzskatām par savu pienākumu līdzdarboties “Tīrības dienās”, ” norāda uzņēmuma “A.A.&Būvkompānijas” pārstāvis Arvīds Apfelbaums.
Arī citi uzņēmumi aicināti līdzdarboties “Tīrības dienās”. Lai akcija norisinātos iespējami plašāk un sasniegtu labākos rezultātus, nepieciešami līdzekļi, ko ieguldīt talku organizēšanā, tehnikas un darba rīku nodrošināšanā, informēšanā. Ja Jūsu uzņēmuma politika ietver rūpes par vidi, kurā tas darbojas un ja vēlaties palīdzēt, lai akcija norisinātos veiksmīgi, aicinām Jūs kļūt par “Tīrības dienu” atbalstītāju uzņēmumu kluba dalībnieku.


Kļūstot par “Tīrības dienu” atbalstītāju, jūs iegūstat ne tikai pozitīvas emocijas un pateicību, bet arī publicitāti medijos, iespēju piedalīties TD pasākumos, stāstīt par savu uzņēmumu, u.c.
Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju.


Veiksmīgu dienu vēlot,
Linda Osīte
Tīrības dienu birojs
Tālrunis 26831571
piedalies@tiribasdienas.lv
www.tiribasdienas.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.