Bezmaksas apmācības `FRANŠĪZE – kā kļūt par veiksmīga biznesa īpašnieku`

12.04.2011.

Interesējaties par investīciju iespējām?
Meklējat jaunus veidus, kā paplašināt savu biznesu?
Nezināt, kā veiksmīgi uzsākt biznesu?


Ja kaut uz vienu no šiem jautājumiem atbildējāt pozitīvi, Jums tik tiešām ir vērts painteresēties par franšīzi. Tas ir viens no straujākajiem biznesa attīstīšanas veidiem, kas sniedz daudz jaunu iespēju. Tad kādēļ tās neizmantot?


Aicinām piedalīties mācībās „FRANŠĪZE – kā kļūt par veiksmīga biznesa īpašnieku”. Tās ir vienas dienas intensīvas mācības, kuras vadīs ievērojamākie Lietuvas franšīzes jautājumu praktiķi un konsultanti: Iļja Malkins, Severīns Žilinskis un Viktorija Mihailovska.


Mācības sastāvēs no diviem semināriem, kuros jums būs iespējas uzzināt, kas ir franšīze un ar ko franšīzes biznesa modelis atšķiras no citiem. Iepazīsieties ar franšīzes sistēmu dažādību, franšīzes devēju un ņēmēju attiecību raksturu. Uzzināsiet, kā jāvērtē franšīzes ņēmēja potenciāls un jāveic franšīzes atlase, iegūsiet zināšanas, kas nepieciešamas, lai izvēlētos labāko franšīzi. Eksperti ar Jums dalīsies savā lielajā pieredzē, pastāstīs, kādēļ franšīze ir lielisks paņēmiens, kā uzsākt vai attīstīt savu biznesu, un labprāt atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.


Bez tam, katram mācību dalībniekam uzdāvāsim pa divām grāmatām par franšīzi – pirms diviem gadiem izdoto „FRANŠĪZES ROKASGRĀMATA” un tikko parādījušos grāmatu „FRANŠĪZES IEGĀDĀŠANĀS – ĀTRS CEĻŠ UZ VEIKSMI”.


Mācības notiks lielākajās Latvijas pilsētās:
12.04.2011., Daugavpils (Park Hotel Latgola, Gimnāzijas iela 46)
13.04.2011., Jelgava (Jelgava Regional Adult Education Centre, Svētes iela 33)
14.04.2011., Liepāja (Promenade Hotel, Veca Ostmala 4)


Piedalīšanās mācībās ir bez maksas! To laikā dalībnieki tiks pacienāti ar tēju un kafiju, kā arī uzaicināti uz pusdienām, kuras apmaksā pasākuma organizatori.


Ja Jums ir radusies interese un vēlaties mācībās piedalīties, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu, kuru atradīsiet https://spreadsheets0.google.com/viewform?hl=en&hl=en&formkey=dDlRVTdYNXF5TDRrVkdPR2pQNExEcXc6MQ#gid=0.


Vairāk informācijas meklējiet http://www.brand4baltic.com/en/seminars


 

Pēdējās izmaiņas: 12.04.2011.