20. aprīlī Varis Vētra koncertēs Preiļos! <font color=red><b>Vēl ir pieejamas biļetes</b></font>

20.04.2011.

Šī gada 20. aprīlī plkst.19:00 Preiļu novada kultūras centrā koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” uzstāsies režisors, aktieris un dziesminieks Varis Vētra, prezentējot arī savu dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt…”. Koncerts notiks Vara Vētras albuma prezentācijas tūres Latvijā ietvaros.


Biļešu cenas: Ls 3, Ls 4, Ls 5, Ls 6


Savu pirmo dziesmu albumu „Pārdodu vēju un zirgu vēl klāt…” CD formātā Varis Vētra plašākai publikai prezentēja mūzikas un mākslas festivāla „BILDES” 25 gadu jubilejas ietvaros.


„BILŽU” koncertā „MĪ-LE-STĪ-BAI” Lielajā Ģildē lielu atzinību izpelnījās dziesmas no šī albuma, kā arī Vara Vētras dzejas lasījumi. Koncertu apmeklēja un jauno albumu atzinīgi novērtēja arī Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, kā arī daudzi diplomātisko misiju pārstāvji, Latvijā pazīstami mūziķi, žurnālisti un mākslinieki. Starp citu, Varis Vētra savu muzikālo karjeru ir uzsācis Rīgas 50.vidusskolā grupā „Mazie brāļi”, spēlējot kopā ar tagadējo Valsts prezidentu Valdi Zatleru un arhitektu Edgaru Treimani.


Dziesminieks Varis Vētra šobrīd Latvijā ir ļoti populārs un iemīļots mākslinieks, jo viņa koncerti vienmēr ir ļoti mīļi un personiski, tajos vienmēr veidojas arī lielisks dialogs ar skatītājiem. Interesantāko jautājumu uzdevējiem parasti sarūpētas arī balvas!


No „BILŽU” iepriekšējo koncertu pieredzes varu tikai teikt, ka autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan romantiskiem jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.


Koncertā mākslinieks izpildīs dziesmas no sava pirmā dziesmu albuma, kuras jau izskanējušas Latvijas radiostacijās un kļuvušas tautā iemīļotas, kā arī daudzas jaunas dziesmas. Koncerta laikā klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus Varim Vētram un interesantāko jautājumu autoriem – balvas no saldumu fabrikas „LAIMA” un koncerta rīkotājiem.


Koncerta rīkotāji un albuma izdevēji – „BILŽU BIROJS” – šobrīd turpina plānot Vara Vētras koncerttūri visā Latvijā 2011.gadā. Koncerttūres grafikā ir jau ietvertas vairāk kā 20 Latvijas pilsētas. Paredzēts, ka koncerti notiks 30.martā Mālpilī, 1.aprīlī Ventspilī, 2.aprīlī Ķeipenē, 3.aprīlī Apē, 8.aprīlī Tukumā, 9.aprīlī Skrundā, 10.aprīlī Limbažos, 14.aprīlī Jēkabpilī, 20.aprīlī Preiļos, 29.aprīlī Inčukalnā, 30.aprīlī Ulbrokā. Paredzēts, ka koncerti notiks vēl arī citās pilsētās, kā arī Latvijas pilīs un muižās. Koncerttūre paredzēta līdz maija beigām.


Priecājos, ka Preiļu kultūras darbinieki izrādījuši interesi par Vara Vētras koncerta rīkošanu Preiļos! Un esmu pārliecināta, ka ar savu sirsnību un talantu viņš varēs iepriecināt arī Preiļu iedzīvotājus!


Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv, Preiļos – koncerta norises vietā.


Vairāk par Vara Vētras albumu un koncertiem – www.bildes.lv un „BILŽU BIROJĀ” (tālr.29282866, e-pasts: bildes@bildes.lv)


Koncerttūre notiek sadarbībā ar „Laima”, „Virši – A”, „Nippon Auto”.
Informatīvi atbalsta Radio SWH, IEVA, Dienas Mediji, Dienas reģionālā prese, Dienas žurnāli, TV24, Tvnet, Inbox.lv, Draugiem.lv, Pilsēta24.lv, Rīgas apriņķa avīze, t/c SPICE, JCDecaux, 1188, LETA.


Ar cieņu –
Tija Auziņa
V.Vētras koncertu producente un albuma izdevēja
„BILŽU BIROJS” direktore
Tālr.29282866
e-pasts:
bildes@bildes.lv
Meistaru 10/12 – 411, Rīga, LV 1050Pēdējās izmaiņas: 20.04.2011.