Daugavpils teātris iziet pilsētas ielās!

27.03.2011.

2011.gada 27.martā – dienā, kad visa pasaule svin Starptautisko Teātra dienu, svinīgā un lustīgā iznācienā Daugavpils teātris iziet pilsētas ielās pie saviem lielajiem un mazajiem skatītājiem ar devīzi: „Visa dzīve ir teātris”!


Mēs gribam, lai Daugavpils teātris būtu vienmēr skatītāju topā. Mēs vēlamies, lai tas kļūtu par fenomenu kas vienmēr aktuāli atsaucas uz tiem notikumiem, kas aktīvi virmo aiz teātra sienām.


27.marts, Starptautiskā Teātra diena, diena kad pilsētā virmos īpaša, dzirkstoša atmosfēra, ko kaisīs saviem uzticīgajiem skatītājiem Daugavpils teātris, jo kas gan ir teātris, ja ne māksla mīlēt un pārsteigt!


Šajā vispasaules dienas svētku paletē Daugavpils teātris nevar palikt malā un gatavs saviem skatītājiem  piedāvāt jaunu krāsaini-muzikālu artavu.
Līdzās Daugavpils teātrim, pasākumu programmas klāstā dalību ņems arī vairāķi amatierkolektīvi (Ilūkstes novada Bebrenes KN amatierteātris, Ilūkstes novada Dvietes KN amatierteātris, Daugavpils novada Dubnas pagasta amatierteātris, Vaboles pagasta amatierteātris, Kalkūnes pagasta jauniešu teātra kopa, Līksnas pagasta amatierteātris, Daugavpils novada KC teātra trupa “Trešais variants”).


Daugavpils teātra aktieru mākslinieciskās brigādes, Teātra dienā varēs redzēt sekojošajās programmmās:


•no 11.00 – 13.00 pilsētas tramvaju maršrutā Nr1, darbosies aktieru mākslinieciskās brigādes, kuras izklaidēs un pārsteigs pasažierus!
    
•no 11.00 – 13.00 „Atraktīvā platforma”
(Daugavpils teātra mākslinieciskā  brigāde dodas izbraucienos pa pilsētu, lai izklaidēt savus zinātkāri-uzticīgos skatītājus pūtēju orķestra pavadījumā)


„Atraktīvā platforma” – Jaunā fordštate   (laukums pie Mego, ap 11.00)
„Atraktīvā platforma” – Jaunbūve (laukums pie Maxima, ap 11.45)
„Atraktīvā platforma” – centrs („Skulptūru skvērs”, ap 12.30)


Kā arī apmeklējot kādu no „Atraktīvām platformām”, būs iespēja saņemt flajeri – repertuāru ar 10% atlaidi uz visām Daugavpils teātra aprīļa un maija izrādēm!


•13.00 – Svinīgais gājiens pa Rīgas ielu līdz Daugavpils teātrim. (pulcēšanās pie dzelzceļu stacijas)


•15.00 „Teātra dienas” koncerts – „Visa dzīve ir teātris” (laukums pie Daugavpils teātra)
(Daugavpils teātra aktieru mākslinieciskās brigādes, pilsētas un rajona amatierkolektīvi caur dziesmām un dejām uzrunās cienījamos skatītājus. Darbosies amatieru tirdziņš).


•18.00 „Teātra dienas” dzejas vakars
(Sniedzoties cauri jaunām un radošām idejām – Daugavpils teātra aktieru māksliniecikā brigāde, skaistā un intīmā, izcilā fraņču dzejnieka Šarla Bodlēra noskaņā, kura lieliskie daiļdarbi nekad nezaudē un nezaudēs savu pievilcību – aicina piedalīties, vai vienkārši baudīt lirisko „Teātra dienas” dzejas vakaru Daugavpils teātra kafejnīcā). – ieejas maksa 2Ls.


Cienījamo skatītāj, prieki ir īsti…
Uz drīzu tikšanos sirsnīgi mājīgajā Starptautiskajā Teātra dienā!

Pēdējās izmaiņas: 27.03.2011.