Preilietis Dāvis Pastars iekļūst Latvijas džudo izlases sastāvā

18.03.2011.

12. un 13. martā Igaunijā norisinājās XVI džudo turnīrs.  Sacensībās piedalījās vairāku valstu – Somijas, Zviedrijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas pārstāvji.


Notikušās sacensības bija kā atlases turnīrs jaunajiem džudistiem. Preiļu sportistus sacensībās pārstāvēja Dāvis Pastars, Juris Vaivods, Igors Bogdanovs un Agneta Landsberga.
Sporta kluba treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka ar fantastisku rezultātu no sacensībām atgriezās Preiļu jaunais sportists Dāvis Pastars. Starp 1995. – 1996. gadā dzimušajiem jauniešiem Dāvis turnīrā pārliecinoši izcīnīja 1. vietu un ieguva tiesības startēt Latvijas izlases sastāvā. 


1. vietu sacensībās Igaunijā savā vecuma grupā ieguva arī Agneta Landsberga. Starp 2001. gadā dzimušajiem un jaunāka vecuma pārstāvjiem 7. vietā ierindojās preilietis Juris Vaivods.


Apsveicam jaunos sportistus un treneri ar iegūto uzvaru! Kārtējie starti džudo turnīros liecina, ka, tāpat kā iepriekšējos gados, augstu rezultātu sasniegšanai svarīga ir iepriekšēja sagatavošanās un neatlaidīgs darbs. To apliecina arī sportistu treneris Aleksejs Sapegins. Tāpēc prieks par ikkatru bērnu un jaunieti, kurš, savu skolotāju un vecāku atbalstīts, nebaidās no regulāra un dažkārt ne tik viegla darba, lai izmantotu dotās iespējas savu mērķu sasniegšanai.
Jau aprīļa sākumā Preiļu džudistus gaida A klases starptautiskais atlases turnīrs Kijevā. Lai veicas!


Maija Paegle, 
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 18.03.2011.