Slēpošanas sezona tuvojas izskaņai

09.03.2011.

Ar piektās kārtas sacensībām 9. martā noslēdzās Madonas BJSS balvu izcīņa distanču slēpošanā dažādām vecuma grupām. Janvāra sākumā sākušās sacensības noslēdzās martā.


Entuziastu – slēpotāju bariņš no Preiļiem arī bija to vidū, kuri sacensības izmantoja kā lielisku treniņa iespēju labi sagatavotās un apgaismotās trasēs Smecersilā. Par to tikām apbrīnoti un vienmēr esam gaidīti Madonā.


Vēl lielāks gandarījums bija, ka šādos apstākļos varam sagatavoties un arī konkurēt ar tiem sportistiem, kuriem šāda veida sacensības ir pašsaprotama lieta.


Tā uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kopvērtējumā S12+ grupā tika aicināta Ilva Valdone, S35+ grupā – Digna Prodniece, V50+ grupā – Feoktists Pušņakovs, bet bronzas godalgas tika Ivetai Belousovai S35+ un Leonīdam Valdonim V50+ grupā. Sandis Šķēps par iespēju tikt uz pjedestāla spēkosies nākamgad.


Vēl slēpošanas draugi nedēļas nogalē sacentīsies par Preiļu novada čempionāta medaļām, un šī sezona jau būs vēsturē, bet nākošgad tiks gaidīta tikpat sniegota ziema.


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.