Noskaidroti 2011. gada Latgales zemledus makšķerēšanas čempionāta uzvarētāji

05.03.2011.

Noslēdzies kārtējais Latgales zemledus makšķerēšanas čempionāts. Jau iepriekš informējām par sacensību 1. posma rezultātiem, bet 5. martā uz Feimaņu ezera ledus tika noskaidroti 2. posma veiksminieki un arī 2011. gada čempionāta uzvarētāji kopvērtējumā.


Sacensību 2. posmā “A ” sektorā veiksmīgākais izrādījās Agris Dauģis no komandas “Savieši” ar noķerto zivju svaru 1.34 kg, “B” sektorā labākais bija Ainārs Kalvāns, kurš pārstāvēja komandu “Spečuki”.  Sportista noķerto zivju svars  bija 5.34 kg.  „C” sektorā par uzvarētāju kļuva Andris Cvetkovs no komandas  “Ledus lāči “, zivju svars – 4.27 kg, bet “D “sektorā veiksmīgākais izrādījās Māris Āriņš no komandas “Spečuki ” ar noķerto  zivju svaru 1.25 kg.


Izvērtējot individuālos lomus čempionāta abos posmos, 1. vietā ierindojās  Ainārs Kalvāns no “Spečukiem”, 2. vieta – komandas biedram Mārim Āriņam, bet trešajā vietā – arī komandas “Spečuki” pārstāvis Aldis Kalvāns.


Līdz ar to zināmi arī Latgales 2011. gada čempionāta zemledus makšķerēšanā uzvarētāji komandu vērtējumā. 1. godpilnā vieta – komandai „Spečuki”, kuras sastāvā startēja Ainārs Kalvāns, Aldis Kalvāns, Māris Āriņš un Jānis Gatiņš. 2. vietā ierindojās „Pansija”, kuras panākumus kaldināja Andis Vecvērdiņš, Arnolds Grebežnieks, Artūrs Berdinskis un Valdis Janitens. 3. vieta – komandai „Āķis” – Viktoram  Ūdrim, Mikum  Valainim, Jānim  Volkovam un Kazimiram Anspokam.


Paldies visiem, kuri piedalījās sacensībās un čempionāta otrajā kārtā izbaudīja arī šā gada ziemas untumus. Uz Feimaņu ezera saule mijās ar puteni, un vējš lika izjust vēl arvien esošo ziemu, kaut gan gaisā jau virmoja pavasaris.


Uzvarētāji saņēma medaļas un balvas – dažādus makšķernieku piederumus, par ko bija parūpējusies SIA „Salmo”.


Sacensību noslēgumā makšķernieki tika cienāti ar turpat vārītu soļanku, kas pēc saspringtās dienas bija īsti laikā. Par garšīgo zupu bija parūpējies pats sacensību organizators Elgasts Dimants, kurš ne tikai Preiļu un Latgales pusē, bet arī citur Latvijā ir pazīstams kā izcils pavārs.
Sacensību dalībnieki ir apmierināti ar čempionāta organizāciju un sirsnīgus pateicības vārdus saka Elgastam Dimantam, sacensību sekretārei  Žannai Kufinai, SIA „Salmo” par sagādātajām balvām čempionāta uzvarētājiem un Preiļu novada domei par  atbalstu Latgales čempionāta organizēšanā.


Gaidīsim jaunus startus, cerot uz veiksmīgiem lomiem un jautriem makšķernieku stāstiņiem!


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 05.03.2011.