Par Ķīnas uzņēmēju dienām Latvijā

04.03.2011.

Ar Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas, Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un Jelgavas pilsētas domes atbalstu, sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas Republikas vēstniecību Ķīnas Tautas Republikā un Ķīnas Tautas Republikas vēstniecību Latvijas Republikā, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1 2011. gadā līdz 6. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā organizēs izstādi-forumu „Ķīnas uzņēmēju dienas” („China Business Days 2011”).
 
Ķīnas uzņēmumu izstādes pamatu veidos kompānijas no Ķīnas Ļiaoņinas provinces (Liaoning), ar kuru Latvijai ir izveidojušās īpaši ciešas saites pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera oficiālās viesošanās šīs provinces galvaspilsētā Šenjanā (Shenyang) 2010. gadā. Šajā provincē BT1 ir noslēgusi divus sadarbības līgumus ar provinces valdības organizācijām par 100 dažādu nozaru kompāniju dalību „China Business Days 2011”.


Sadarbības līgumi ir arī noslēgti ar citu Ķīnas provinču organizācijām, tai skaitā Pekinā (Beijing), un kopējais stendu skaits izstādē varētu pārsniegt 150.
Ar mūsu valsts Ekonomikas ministrijas un Ārlietu ministrijas, kā arī ĶTR Komercindustrijas atbalstu izstādi-forumu apmeklēs Ļiaoņinas provinces Tautas valdības un Šenjanas pilsētas Tautas valdības augstākās vadības līmeņa pārstāvji. Oficiālās delegācijas un pavadošās delegācijas sastāvs varētu pārsniegt 40 cilvēku skaitu.


Ņemot vērā, ka pasākuma piedalīsies un to apmeklēs valsts un pašvaldības amatpersonas, kā arī uzņēmēji no Ķīnas un citām valstīm, paralēli „Ķīnas uzņēmēju dienām” otrajā hallē BT1 plāno organizēt saistošu izstādi „Investē Latvijā – Investē Eiropas Savienībā”, kurā piedalīsies uzņēmēji ne vien no Latvijas, bet arī citām valstīm, kuri vēlas piesaistīt investīcijas no Ķīnas, kā arī atrast potenciālo sadarbības partneri Eiropas Savienībā vai NVS.
 
Aicinām Jūs izvērtēt iespējas:
1. piedalīties izstādes-foruma „Ķīnas uzņēmēju dienas” veidošanā:
 izplatot informāciju par pasākuma norisi;
 apmeklējot pasākumu;
 piedaloties kontaktbiržā un prezentējot savas pašvaldības un uzņēmēju intereses
2. veidot kopstendu izstādē „Investē Latvijā – Investē Eiropas Savienībā”, pulcējot tajā savas pašvaldības uzņēmējus.
 
Mēs esam pārliecināti, ka gan uzņēmēji, gan pašvaldības, piedaloties šajā vērienīgajā projektā, gūs jaunus kontaktus, kas kalpos par pamatu jaunām sadarbības formām starptautiskos investīciju projektos.
 
!! Mēs vēlamies tikties vistuvākajā laikā un klātienē apspriest sadarbības projektu „Ķīnas uzņēmēju dienas” un „Investē Latvijā – Investē Eiropas Savienībā” rīkošanā.
 
Ar cieņu,
Viesturs Tīle
Ģenerāldirektors
E. Doroško, 25870120,
cbd@bt1.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 04.03.2011.